Przenieś swoją stronę www do Kylos.pl za darmo!

Marcin Golis 2013-06-03

Doskonale wiemy, że przeniesienie danych pomiędzy jednym a drugim hostingiem może być procesem trudnym, męczącym i wymagającym posiadania stosownej wiedzy . Dlatego Kylos.pl, chcąc do maksimum ułatwić Wam korzystanie z naszych usług, oferuje darmowe przeniesienie danych z poprzedniego serwera na nasz.

Jak przebiega proces przeniesienia danych?

Jeżeli chcesz przenieść swoją stronę internetową na serwery Kylos.pl, zapraszamy Cię na stronę www.kylos.pl/migracja/ poprosimy Cię o wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego i podanie w nim:

  • imienia
  • nazwiska
  • numeru telefonu
  • adresu e-mail.

Poprosimy Cię też o krótkie opisanie problemu, w rozwiązaniu którego mamy Ci pomóc. Na przykład, jeżeli chcesz przenieść swoje dane od innego usługodawcy, napisz po prostu „Przeniesienie 3 stron z hostingu XY do Kylos”. W krótkim czasie od wysłania do nas wiadomości jeden z naszych pracowników skontaktuje się z Tobą i pomoże Ci wybrać hosting, który będzie dla Ciebie najlepszy. Podczas rozmowy ustalimy też harmonogram migracji danych. Aby sprawnie przenieść Twoje dane na serwery Kylos.pl będziemy potrzebować danych dostępowych do Twoich usług u poprzedniego dostawcy. Jeżeli będziesz mieć problem z ich odnalezieniem nasz pracownik chętnie Ci pomoże. Po wybraniu usługi, z której będziesz korzystać w Kylos.pl, podaniu nam niezbędnych danych oraz ustaleniu harmonogramu przeniesienia zawartości z Twojego poprzedniego hostingu na serwery Kylos.pl,  nie musisz już nic robić! Nasi administratorzy zajmą się za Ciebie wszystkimi pracami związanymi z migracją. Podczas całego procesu będziemy na bieżąco informować Cię o jego przebiegu, dzięki czemu przez cały czas będziesz wiedzieć, co dzieje się z Twoimi danymi.

Twoja strona będzie cały czas dostępna w sieci!

Podczas rozmów na temat przenoszenia strony www często spotykamy się z następującymi pytaniami:

  • Czy podczas procesu migracji moja strona www będzie cały czas dostępna?

Tak, Twoja strona będzie dostępna w sieci przez cały czas trwania migracji.

  • Czy przeniesienie danych z serwera na serwer nie wpłynie na pozycję mojej strony w wyszukiwarce Google?

Nie, przeprowadzka z jednego serwera na drugi nie wpływa na pozycję w wyszukiwarce Google, ponieważ zmienia się jedynie miejsce przechowywania danych, same dane nie są zmieniane podczas migracji. Dlatego też przenosiny pomiędzy jednym a drugim hostingiem (niezależnie od tego, czy jest to wewnętrzna zmiana usługi w Kylos.pl czy przeniesienie do nas danych od innego usługodawcy) w żaden sposób nie wpływają na Twoją pozycję w Google!

  • Czy maile  również są przenoszone?

Tak, przenosimy wszystkie dane, włącznie z Twoimi wiadomościami.

  • Ile trwa przeniesienie hostingu?

Przeniesienie danych z jednego hostingu na drugi zazwyczaj zajmuje 24 godziny.

  • Jakie typy migracji wspieracie?

Wspieramy migrację wszystkich kont i stron do oraz pomiędzy usługami Kylos.pl. Musisz mieć jednak na uwadze, że pomimo tego, że nasz zespół zrobi wszystko, żeby przenieść Twoją stronę, to mogą zdarzyć się przypadki, w których będzie to niemożliwe. Wtedy opłata za hosting zostanie zwrócona.

Przenieś swoją stronę do Kylos.pl już dziś!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony migracji i skorzystania z naszych usług. Przeniesiemy Twoje dane na nasze serwery szybko i sprawnie, a Ty nie musisz robić nic, poza podaniem nam potrzebnych do tego informacji. Wszystko zrobimy za Ciebie!

Hosting z dyskami SSD

Szukasz szybkiego hostingu z dyskami SSD? Dobrze trafiłeś.

Pakiety hostingowe Kylos to sprawdzone i niezawodne rozwiązanie dla Twojej strony.

Darmowy okres próbny pozwoli Ci sprawdzić naszą ofertę, bez ponoszenia kosztów.

 

Sprawdź nas

Mogą Cię również zainteresować

comments powered by Disqus