Masz pytania? Zadzwoń: +48 42 299 67 33

Przenieś swoją stroną na serwery Kylos

Bezpłatnie przeniesiemy Twoją stronę, sklep internetowy lub aplikację na nasze serwery. Gwarantujemy, że strona będzie przez cały czas dostępna, a użytkownicy nie odczują zmiany. Proces przeniesienia strony trwa zazwyczaj 24h. Sprawdź naszą ofertę, zamów wybrany pakiet i skontaktuj się z nami.

Migracja na serwery Kylos

Pomożemy Ci dobrać hosting odpowiedni do Twoich potrzeb i ustalimy harmonogram przenosin.

ikona

Jak to przebiega?


Administratorzy Kylos zajmą się procesem przenosin, a Ty będziesz na bieżąco informowany o jego postępie. Co najistotniejsze, Twoja strona będzie widoczna w sieci przez cały czas.

ikona

Jakie informacje musisz przekazać?


Aby przeprowadzić migrację Twoich danych, poprosimy Cię o dane dostępowe do usług u poprzedniego dostawcy. Jeśli nie wiesz gdzie je znaleźć, nie przejmuj się. Nasz administrator poinformuje Cię jak je zdobyć.

ikona

Ile to kosztuje?


Usługę jest darmowa dla wszystkich planów hostingowych Kylos. Jeżeli chcesz przenieść serwer VPS, dedykowany lub inną usługę, skontaktuj się z nami. Pomożemy! Jakie typy migracji wspieracie?

ikona

Jakie typy migracji wspieracie?


Wspieramy migrację wszystkich kont i stron na nowe usługi w Kylos. Musisz mieć jednak na uwadze, że pomimo tego, że nasz zespół zrobi wszystko, żeby przenieść Twoją stronę, to mogą zdarzyć się przypadki w których nie będzie to możliwe. W takiej sytuacji opłata za hosting zostanie Ci zwrócona.

ikona

Ile to potrwa?


Napisz do nas przez Panel Klienta z informacją, że chcesz przenieść stronę. Nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w celu uzyskania wszystkich informacji niezbędnych do przeprowadzenia migracji. Będziemy potrzebowali dostępu do Twojego obecnego konta hostingowego, dlatego nie zdziw się, gdy poprosimy o dane dostępowe.

ikona

Czy są limity przenoszonych za darmo stron?


W ramach darmowej usługi możemy dla Ciebie przenieść 1 stronę i 3 skrzynki email. Usługa darmowego przeniesienia strony jest jednorazowa. Jeden Klient może skorzystać tylko z jednej, darmowej migracji. Jeżeli Twoje potrzeby przekraczają podane limity, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie indywidualne warunki migracji.

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Skontaktuj się z nami!