Rozkręć swój biznes z usługami Kylos!

Marcin Golis 2014-02-07
Cześć! Chcecie wejść do Internetu ze swoim biznesem, ale nie wiecie, jak się za to zabrać? Pomożemy Wam! W tym miesiącu na naszym blogu zaprezentujemy cykl artykułów, dzięki którym absolutnie każdy rozkręci swój biznes za pomocą narzędzi dostępnych na naszym hostingu. O czym będziemy pisać?

Jak stworzyć stronę www?

Nasz cykl poradnikowy będzie oparty o CMS Wordpress. Dlaczego? Ponieważ uważamy, że jest to najwygodniejszy skrypt do przygotowania prostej strony. Jest łatwy w obsłudze, a do tego każdy poradzi sobie z jego podstawową edycją i personalizacją, dzięki czemu szybko dostosuje szablon do swoich potrzeb. Pokażemy Wam:

Jak szybko postawić swoją stronę Internetową

W pierwszym artykule pokażemy Wam, jak szybko i łatwo opublikować w sieci swoją pierwszą stronę Internetową.

Funkcjonalne szablony Wordpressa

W kolejnym wpisie zaprezentujemy Wam najlepsze naszym zdaniem szablony, w oparciu o które można zbudować swoją stronę www. Wybierzemy szablony uniwersalne, które będą mogły posłużyć zarówno warsztatowi samochodowemu jak i biuru rachunkowemu.

Personalizacja Wordpressa

Oczywiście opiszemy też, jak szybko i łatwo spersonalizować naszą nową stronę www

Wordpress i dodatki

Następny artykuł będzie dotyczył przydatnych wtyczek i rozszerzeń do Wordpressa, dzięki którym obsługa Waszej strony stanie się jeszcze prostsza i przyjemniejsza. Pokażemy, jak szybko dodać formularz kontaktowy, galerię zdjęć czy zoptymalizować stronę pod kątem wyszukiwarki Google.

Zarządzaj swoim biznesem

W ostatnim wpisie zaprezentujemy Wam przydatne narzędzie, dzięki którym do maksimum zoptymalizujecie funkcjonowanie swojego biznesu.

Zapraszamy do lektury!

Zainteresowani? Zapraszamy Was do śledzenia naszego bloga. Jeżeli chcecie być na bieżąco z aktualnościami, obserwujcie nas na Facebooku!

Mogą Cię również zainteresować

comments powered by Disqus