LiteSpeed - LiteSpeed na serwerach Kylos. Co to dla mnie oznacza?

2019-03-20

Co powiesz na szybsze wczytywanie się Twoich stron www, a pod koniec miesiąca mniejszą ilość zużytego transferu? Brzmi dobrze, prawda? To właśnie zalety LiteSpeed na serwerach Kylos.

Dlaczego LiteSpeed

Czas ładowania się strony internetowej to bardzo istotna kwestia. Pomyśl, ile razy wyszedłeś z jakiejś witryny, bo skończyła Ci się cierpliwość. Właśnie!

Jeśli Twoja strona lub sklep internetowy wczytuje się powoli, Twój użytkownik czy Klient w najlepszym wypadku będzie wracał na nią z niechęcią, a w najgorszym zniecierpliwi się i ucieknie, nie czekając, aż witryna załaduje się do końca. Takie złe doświadczenia przekładają się na mniejszą konwersję, niezależnie od tego, czym ona w Twoim przypadku jest – złożeniem zamówienia, wypełnieniem formularza, pobraniem pliku .pdf itp.

Tymczasem LiteSpeed jest w stanie obsłużyć dużą liczbę odwiedzających jednocześnie, zapewniając przy tym minimalne wykorzystanie zasobów serwera. Jego kod jest świetnie zoptymalizowany i to właśnie dzięki temu strony www ładują się szybciej, niż w przypadku innych konfiguracji (np. standardowego Apache). Silnik pamięci podręcznej ESI błyskawicznie obsługuje nawet skomplikowane zadania cache'owania. Efekt? Szybkość, a do tego stabilność i oszczędność transferu.

Czy LiteSpeed to rozwiązanie dla Ciebie

Wzrost wydajności zauważysz szczególnie wtedy, gdy razem z nim zainstaujesz wtyczkę LiteSpeed Cache, a Twoja strona oparta jest na WordPressie, Joomli lub Drupalu, jest bardzo rozbudowana lub cieszy się dużą liczbą odwiedzających. To oczywiście nie oznacza, że w innych sytuacjach nie odniesiesz korzyści z LiteSpeed. Jednak decyzję, czy zdecydować się na to rozwiązanie, musisz podjąć samodzielnie. My je polecamy!

Hosting z serwerem Litespeed Hosting z serwerem Litespeed

Szukasz szybkiego hostingu? Dobrze trafiłeś.

Pakiety hostingowe Kylos to sprawdzone i niezawodne rozwiązanie dla Twojej strony.

Darmowy okres próbny pozwoli Ci sprawdzić naszą ofertę, bez ponoszenia kosztów.

 

Sprawdź nas

Mogą Cię również zainteresować

comments powered by Disqus