5 szablonów Wordpressa dla Ciebie!

Marcin Golis 2014-02-21

Wordpressy postawione? Jeżeli jeszcze nie, to nie zwlekajcie ani chwili dłużej, ponieważ dziś mamy dla Was kolejną porcję porad, czyli propozycję 7 responsywnych szablonów do Wordpressa. O tym, czym jest responsywność pisał już Jasiek.

Szablony Wordpress

Poniżej przedstawiamy Wam proponowane przez nas szablony. Oczywiście jest to wierzchołek góry lodowej, dlatego polecamy Wam, żebyście samodzielnie poszukali szablonu, który spełni Wasze oczekiwania. Proponujemy zaopatrzyć się w kubek kawy i dużo czasu - darmowych szablonów jest mnóstwo, dlatego ich selekcja może zająć sporo czasu.

  • Bodega Free WordPress Business & Portfolio Theme 
  • zeeFocus
  • LocalBusiness
  • SimlpeCorp
  • Simpleo

Powyżej przedstawiamy Wam 5 proponowanych przez nas darmowych, responsywnych szablonów. Ale szukajcie, w sieci jest mnóstwo miejsc, w których możecie znaleźć zarówno darmowe jak i płatne szablony.

Jak zainstalować szablon?

Istnieją dwie metody instalacji szablonów Wordpressa.

  1. Odszukujemy interesujący nas szablon w repozytorium Wordpressa dostępnym za pomocą ścieżki Wygląd => Motywy => Dodaj nowy => Szukaj ( w  polu wpisujemy nazwę szablonu, którego szukamy) => Zainstaluj
  2. Wgranie spakowanego archiwum szablonu na serwer. Aby to robić, nie musimy korzystać nawet z klienta FTP! Wystarczy pobrać szablon, który chcemy zainstalować, a następnie przejść ścieżkę Wygląd => Motywy =>Dodaj nowy => Wyślij na serwer W oknie, które się otworzy wyszukujemy archiwum .zip z wybranym szablonem, który następnie wysyłamy na serwer.

Aby włączyć dany szablon klikamy Włącz w ostatnim kroku. Gotowe! Wstępnie spersonalizowaliśmy naszą stronę www! W kolejnych wpisach pokażemy Wam jak dostosować stronę do swoich wymagań oraz zaproponujemy Wam kilka bardzo przydatnych wtyczek. Zapraszamy do dalszej lektury!

Mogą Cię również zainteresować

comments powered by Disqus