Wybierz hosting i zaoszczędź 50% w pierwszym roku!

Wysoka dostępność w AWS

Wysoka dostępność to pewność, że Twoja usługa będzie działać bez zakłóceń i będzie odporna na skutki ewentualnych awarii.

Wysoka dostępność w AWS

Bez względu, na to z jakiego rozwiązania korzystasz, na pewno ważne jest dla Ciebie, aby Twoja strona, czy aplikacja były zawsze dostępne. Gdy prowadzisz biznes w Internecie, nawet krótka awaria serwera, a tym samym brak dostępu do Twojego sklepu, może przynieść wymierne i znaczące straty. Niestety sytuacja ta nie jest rzadkością i przez brak odpowiednich zabezpieczeń ma ona miejsce bardzo często. Na szczęście istnieją rozwiązania, które pozwalają uniknąć przykrych konsekwencji tego typu wydarzeń. Najlepszym z nich jest Amazon Web Services. Dzięki odpowiedniej i profesjonalnej konfiguracji Twoja usługa będzie chroniona przed wieloma zdarzeniami losowymi. Taka architektura, stworzona w sposób, który zapobiega niepożądanym efektom niedostępności serwera, dysku, sieci itp. nazywa się architekturą wysoko dostępną.

Jak działamy:

W Kylos, aby stworzyć pewną i wysoko dostępną architekturę podejmiemy następujące kroki.

aws
 • Analiza obecnego rozwiązania

  Sprawdzimy elementy architektury aplikacji i możliwości ich wydzielenia. Zidentyfikujemy również elementy, które w rozwiązaniu HA muszą być współdzielone (crony, sesje, pliki. baza danych, itp.)

 • Zaprojektowanie architektury HA

  Zaprojektujemy rozwiązania z wykorzystaniem AWS i przygotujemy rekomendacje dla Twoich programistów. Na tym etapie oszacujemy również czas wdrożenia tego rozwiązania.

 • Testowe wdrożenie

  Zaimplementujemy odpowiednie rozwiązania (np. z użyciem usługi CloudFormation) i przeprowadzimy serię testów (włączając w to testową migrację danych).

 • Produkcyjne wdrożenie rozwiązania

  Zaimplementujemy zaprojektowane rozwiązanie, z migrujemy dane oraz będziemy dbać, aby funkcjonowało w odpowiedni sposób.

Infrastruktura, która zaprojektujemy będzie odporna na większość awarii oraz zapobiegnie ich nieprzewidzianym konsekwencjom. Wysoko dostępne rozwiązania zaprojektowane przez Kylos, pozwolą, aby bez względu na okoliczności Twój biznes zachował ciągłość działania.

Certyfikaty

Kylos jest oficjalnym partnerem Amazon Web Services. Oznacza to że posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać najwyższej klasy usługi związane z chmurą AWS. Nasi certyfikowani specjaliści stworzyli wiele rozwiązań infrastruktury w AWS i są w stanie rozwiązać dla Ciebie każdy problem z nim związany.

amazon consulting partner

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Skontaktuj się z nami!

Najnowsze artykuły z naszego bloga