Moving Menu

Wysoka dostępność w AWS

Wysoka dostępność to pewność, że Twoja usługa będzie działać bez zakłóceń i będzie odporna na skutki ewentualnych awarii.

logo
Amazon Web Services

Bez względu, na to z jakiego rozwiązania korzystasz, na pewno ważne jest dla Ciebie, aby Twoja strona, czy aplikacja były zawsze dostępne. Gdy prowadzisz biznes w Internecie, nawet krótka awaria serwera, a tym samym brak dostępu do Twojego sklepu, może przynieść wymierne i znaczące straty. Niestety sytuacja ta nie jest rzadkością i przez brak odpowiednich zabezpieczeń ma ona miejsce bardzo często. Na szczęście istnieją rozwiązania, które pozwalają uniknąć przykrych konsekwencji tego typu wydarzeń. Najlepszym z nich jest Amazon Web Services. Dzięki odpowiedniej i profesjonalnej konfiguracji Twoja usługa będzie chroniona przed wieloma zdarzeniami losowymi. Taka architektura, stworzona w sposób, który zapobiega niepożądanym efektom niedostępności serwera, dysku, sieci itp. nazywa się architekturą wysoko dostępną.

Jak działamy:

W Kylos, aby stworzyć pewną i wysoko dostępną architekturę podejmiemy następujące kroki.

 • Analiza obecnego rozwiązania

  Sprawdzimy elementy architektury aplikacji i możliwości ich wydzielenia. Zidentyfikujemy również elementy, które w rozwiązaniu HA muszą być współdzielone (crony, sesje, pliki. baza danych, itp.)

 • Zaprojektowanie architektury HA

  Zaprojektujemy rozwiązania z wykorzystaniem AWS i przygotujemy rekomendacje dla Twoich programistów. Na tym etapie oszacujemy również czas wdrożenia tego rozwiązania.

 • Testowe wdrożenie

  Zaimplementujemy odpowiednie rozwiązania (np. z użyciem usługi CloudFormation) i przeprowadzimy serię testów (włączając w to testową migrację danych).

 • Produkcyjne wdrożenie rozwiązania

  Zaimplementujemy zaprojektowane rozwiązanie, z migrujemy dane oraz będziemy dbać, aby funkcjonowało w odpowiedni sposób.

Infrastruktura, która zaprojektujemy będzie odporna na większość awarii oraz zapobiegnie ich nieprzewidzianym konsekwencjom. Wysoko dostępne rozwiązania zaprojektowane przez Kylos, pozwolą, aby bez względu na okoliczności Twój biznes zachował ciągłość działania.

CERTYFIKATY

amazon consulting partner

Kylos jest oficjalnym partnerem Amazon Web Services. Oznacza to że posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać najwyższej klasy usługi związane z chmurą AWS. Nasi certyfikowani specjaliści stworzyli wiele rozwiązań infrastruktury w AWS i są w stanie rozwiązać dla Ciebie każdy problem z nim związany.

Masz pytanie dotyczące Amazon Web Services w Kylos?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące usługi Amazon Web Services w Kylos.pl - wypełnij poniższy formularz. Na każde pytanie odpowiadamy bardzo szybko! Odpowiedź prześlemy w ciągu 20 minut.

Administratorem danych jest Kylos sp. z o.o., ul. Wróblewskiego 18, 93-578 Łódź. Kliknij by uzyskać dodatkowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych i Twoich uprawnieniach.

Podanie danych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest udzielona zgoda. Niepodanie danych uniemożliwi Kylos realizację działań opisanych w treści ww. zgód. Dane przetwarzane będą w celu określonym w treści zgody, w tym w szczególności w celu marketingowym. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą uzyskane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia udzielonej zgody lub podjęcia innych działań opisanych poniżej skutkujących niemożnością korzystania z danych. Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Ma Pan/i również prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania,prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO. Wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Kylos znajdują się na stronie https://www.kylos.pl/polityka-prywatnosci/

Regulamin usług świadczonych przez Kylos mogą zawierać również inne podstawy, zakresy i cele przetwarzania Pana/i danych (np. prawo do ich przetwarzania w celu realizacji umowy zawartej przez Pana/ią umowy z Kylos. Szczegóły w takim przypadku określa regulamin danej usługi i informacje udzielane w trakcie procesu zamawiania danej usługi.

Wycofanie zgód może nastąpić m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail, a także inny sposób, czytelnie ujawniający wolę osoby udzielającej zgody.