Moving Menu

Zarządzanie chmurą Amazon Web Services w Kylos

Chcesz korzystać z chmury publicznej, ale nie wiesz od czego zacząć? Nic dziwnego. Setki usług, które masz do wyboru potrafią odstraszyć każdego. Nie musisz się jednak martwić. Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy w migracji, zarządzaniu chmurą, czy automatyzacji procesów, pomożemy Ci w tym.

logo AWS
Amazon Web Services

Czym jest AWS?

amazon web services logoAmazon Web Services (AWS) to chmura komputerowa oferowana przez największy sklep internetowy na świecie. Zawiera ona ponad 100 różnych usług (np. storage, czy moc obliczeniową), które współgrają i uzupełniają się ze sobą w różnych konfiguracjach. Korzysta z niej ponad 1 000 000 Klientów, do których należą m.in.: Netflix, Adobe, Airbnb, Ubisoft, Unilever, Under Armour. Wybierając AWS, uzyskujesz dostęp do jednych z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych serwerów na świecie oraz do najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych.
Firma Kylos jest oficjalnym partnerem AWS i zatrudnia certyfikowanych administratorów, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu, są w stanie budować architekturę w chmurze oraz zarządzać i jej zasobami. Jeśli więc potrzebujesz pomocy przy migracji do chmury, budowie architektury lub automatyzacji, albo po prostu potrzebujesz, aby ktoś pomógł Ci w zarządzaniu AWS, jesteś w dobrym miejscu.

Jak działamy?

Skontaktuj się z nami

CERTYFIKATY

amazon consulting partner

Kylos jest oficjalnym partnerem Amazon Web Services. Oznacza to że posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać najwyższej klasy usługi związane z chmurą AWS. Nasi certyfikowani specjaliści stworzyli wiele rozwiązań infrastruktury w AWS i są w stanie rozwiązać dla Ciebie każdy problem z nim związany.

logo mobilems

"Eksperci Kylos proaktywnie zapobiegają ewentualnym incydentom i reagują na potencjalne problemy zanim zdążymy je zgłosić.Pozwala nam to skupić się na świadczonych przez nas usługach, wiedząc, że nasze serwery są bezpieczne."

Michał Stefański Dyrektor Zarządzający MobileMS
Cloud serweryAmazon Web Services Porównanie Serwer DedykowanySerwer dedykowany

Pozwala zwiększyć zasoby w przeciągu kilku minut, bez ograniczeń w dostęności usługi. Daje również możliwość automatycznego skalowania, które zmniejsza lub zwiększa zasoby w zalezności od zapotrzebowania.

Skalowalność

Zbyt mała wydajność serwera dedykowanego wiąże się z koniecznością migracji na nową maszynę, co czesto wiąże się z czasową niedostępnością. W przypadku zbyt dużej mocy, niewykorzystane zasoby generują zbędne koszty.

Dzięki odpowiedniemu doborowi usług oraz ich konfiguracji wiesz, że Twoja strona/aplikacja będzie zawsze dostępna. Usługi mogą znajdować się w różnych lokalizacjach, minimalizując ryzyko nieprzewidzianych zdarzeń

Wysoka
dostępność

Stworzenie wysoce dostepnej maszyny wymaga skomplikowanej konfiguracji i redundacji sprzętowej. Umieszczenie maszyn w kilku lokalizacjach jest często kosztowne i trudne.

Amazon Web Services posiada zabezpieczenia serwerów na najwyższym poziomie. W AWS otrzymujesz dostęp do systemów ochrony, które można porównać z używanymi przez największe światowe korporacje.

Bezpieczeństwo

Zaawansowane systemy zabezpieczeń wymagają bardzo złożonych procesów i generują wysokie koszty,na które nie każdy może sobie pozwolić.

Korzystając z AWS płacisz tylko za to, co faktycznie zużyjesz. Ponadto, dzięki wykorzystaniu efektu skali i związanemu z nim, spadkiem kosztów dostarczania usług, ceny wynajmu w AWS regularnie spadają.

Optymalizacja
kosztów

Ponosisz stałe koszty bez względu na to jakie było Twoje zapotrzebowanie na zasoby w danym miesiącu.

Masz pytanie dotyczące zarządzania chmurą?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące usługi zarządzania chmurą AWS w Kylos, wypełnij poniższy formularz. Pytanie trafi bezpośrednio do osób zajmujących się obsługą AWS, dlatego odpowiedź nastąpi szybko i będzie satysfakcjonująca.

Administratorem danych jest Kylos sp. z o.o., ul. Wróblewskiego 18, 93-578 Łódź. Kliknij by uzyskać dodatkowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych i Twoich uprawnieniach.

Podanie danych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest udzielona zgoda. Niepodanie danych uniemożliwi Kylos realizację działań opisanych w treści ww. zgód. Dane przetwarzane będą w celu określonym w treści zgody, w tym w szczególności w celu marketingowym. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą uzyskane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia udzielonej zgody lub podjęcia innych działań opisanych poniżej skutkujących niemożnością korzystania z danych. Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Ma Pan/i również prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania,prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO. Wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Kylos znajdują się na stronie https://www.kylos.pl/polityka-prywatnosci/

Regulamin usług świadczonych przez Kylos mogą zawierać również inne podstawy, zakresy i cele przetwarzania Pana/i danych (np. prawo do ich przetwarzania w celu realizacji umowy zawartej przez Pana/ią umowy z Kylos. Szczegóły w takim przypadku określa regulamin danej usługi i informacje udzielane w trakcie procesu zamawiania danej usługi.

Wycofanie zgód może nastąpić m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail, a także inny sposób, czytelnie ujawniający wolę osoby udzielającej zgody.