Moving Menu

Warsztaty rozwiązań AWS

Chcesz, aby Twój zespół dowiedział się więcej o AWS? Żaden problem. Nasi specjaliści przeprowadzą warsztaty, które pozwolą im poszerzyć swoje wiedzę.

logo
Amazon Web Services

Niektórzy z naszych klientów chcą, aby ich zespół posiadł kompetencje związane z AWS. Te kompetencje w połączeniu ze znajomością Twojego biznesu pozwolą na stworzenie rozwiązanie dopasowanego do Twoich potrzeb. Nasze warsztaty zaprojektowane są w taki sposób, aby pomóc zrozumieć zagadnienia związane z AWS i wykorzystać jego zalety do zbudowania przewagi konkurencyjnej. Każdy projekt jest dla nas inny, dlatego przeprowadzone przez nas warsztaty będą dopasowane specjalnie do Twoich potrzeb.

Jak działamy?

Twoja droga do znajomości AWS rozpocznie się od:

  • Przygotowanie wstępne

    Określimy problemy z jakimi boryka Twój biznes oraz plany związane z AWS. Da nam to wiedzę potrzebną do przygotowania warsztatu.

  • Przygotowanie zakresu warsztatu

    Określimy zakres wiedzy, który przekażemy Ci na warsztacie oraz pokażemy przykładowe konfiguracje odpowiednie dla Twojej infrastruktury.

  • Przeprowadzenie warsztatu

    Na koniec tego procesu zrealizujemy warsztat, który pozwoli zdobyć wiedzę i poznać najlepsze praktyki konfiguracji AWS.

Mamy bogate doświadczenie i jesteśmy specjalistami od AWS. Nikt jednak nie zna lepiej Twojego biznesu od Ciebie i Twoich pracowników. Wiedza na temat Amazon Web Services pozwoli im poznać spektrum możliwości i wykorzystać pełen potencjał chmury.

CERTYFIKATY

amazon consulting partner

Kylos jest oficjalnym partnerem Amazon Web Services. Oznacza to że posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać najwyższej klasy usługi związane z chmurą AWS. Nasi certyfikowani specjaliści stworzyli wiele rozwiązań infrastruktury w AWS i są w stanie rozwiązać dla Ciebie każdy problem z nim związany.

Masz pytanie dotyczące Amazon Web Services w Kylos?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące usługi Amazon Web Services w Kylos.pl - wypełnij poniższy formularz. Na każde pytanie odpowiadamy bardzo szybko! Odpowiedź prześlemy w ciągu 20 minut.

Administratorem danych jest Kylos sp. z o.o., ul. Wróblewskiego 18, 93-578 Łódź. Kliknij by uzyskać dodatkowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych i Twoich uprawnieniach.

Podanie danych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest udzielona zgoda. Niepodanie danych uniemożliwi Kylos realizację działań opisanych w treści ww. zgód. Dane przetwarzane będą w celu określonym w treści zgody, w tym w szczególności w celu marketingowym. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą uzyskane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia udzielonej zgody lub podjęcia innych działań opisanych poniżej skutkujących niemożnością korzystania z danych. Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Ma Pan/i również prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania,prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO. Wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Kylos znajdują się na stronie https://www.kylos.pl/polityka-prywatnosci/

Regulamin usług świadczonych przez Kylos mogą zawierać również inne podstawy, zakresy i cele przetwarzania Pana/i danych (np. prawo do ich przetwarzania w celu realizacji umowy zawartej przez Pana/ią umowy z Kylos. Szczegóły w takim przypadku określa regulamin danej usługi i informacje udzielane w trakcie procesu zamawiania danej usługi.

Wycofanie zgód może nastąpić m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail, a także inny sposób, czytelnie ujawniający wolę osoby udzielającej zgody.