Wybierz hosting i zaoszczędź 50% w pierwszym roku!

Warsztaty rozwiązań AWS

Chcesz, aby Twój zespół dowiedział się więcej o AWS? Żaden problem. Nasi specjaliści przeprowadzą warsztaty, które pozwolą im poszerzyć swoje wiedzę.

Warsztaty rozwiązań AWS

Niektórzy z naszych klientów chcą, aby ich zespół posiadł kompetencje związane z AWS. Te kompetencje w połączeniu ze znajomością Twojego biznesu pozwolą na stworzenie rozwiązanie dopasowanego do Twoich potrzeb. Nasze warsztaty zaprojektowane są w taki sposób, aby pomóc zrozumieć zagadnienia związane z AWS i wykorzystać jego zalety do zbudowania przewagi konkurencyjnej. Każdy projekt jest dla nas inny, dlatego przeprowadzone przez nas warsztaty będą dopasowane specjalnie do Twoich potrzeb.

Jak działamy?

Twoja droga do znajomości AWS rozpocznie się od:

aws
  • Przygotowanie wstępne

    Określimy problemy z jakimi boryka Twój biznes oraz plany związane z AWS. Da nam to wiedzę potrzebną do przygotowania warsztatu.

  • Przygotowanie zakresu warsztatu

    Określimy zakres wiedzy, który przekażemy Ci na warsztacie oraz pokażemy przykładowe konfiguracje odpowiednie dla Twojej infrastruktury.

  • Przeprowadzenie warsztatu

    Na koniec tego procesu zrealizujemy warsztat, który pozwoli zdobyć wiedzę i poznać najlepsze praktyki konfiguracji AWS.

Mamy bogate doświadczenie i jesteśmy specjalistami od AWS. Nikt jednak nie zna lepiej Twojego biznesu od Ciebie i Twoich pracowników. Wiedza na temat Amazon Web Services pozwoli im poznać spektrum możliwości i wykorzystać pełen potencjał chmury.

Certyfikaty

Kylos jest oficjalnym partnerem Amazon Web Services. Oznacza to że posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać najwyższej klasy usługi związane z chmurą AWS. Nasi certyfikowani specjaliści stworzyli wiele rozwiązań infrastruktury w AWS i są w stanie rozwiązać dla Ciebie każdy problem z nim związany.

amazon consulting partner

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Skontaktuj się z nami!

Najnowsze artykuły z naszego bloga