Masz pytania? Zadzwoń: +48 42 299 67 33

Hosting pod stronę wizytówkę

Pakiet hostingowy Kylos Silver jest idealnym rozwiązaniem dla stron firmowych. Jego duża pojemność, wysoki transfer oraz nielimitowana ilość baz danych, sprawdzi się idealnie dla stron służacych jako wizytówki.

Twoja własna witryna w Internecie

W dzisiejszym świecie ciężko prowadzić biznes, jeśli nie jest się obecnym w Internecie. Pomimo że istnieje wiele wirtualnych katalogów firm, które zawierają wizytówki firm, nic nie zastąpi własnej strony w Internecie. Jest ona jak witryna w sklepie stacjonarnym. Pokazuje, co oferujesz i czego możesz się po nas spodziewać.

Stworzenie strony nie musi być problematyczne. Aby stworzyć prosty serwis, można wykorzystać jeden z kilku systemów zarządzania treścią (np. Wordpress). Dzięki dostępnemu w Kylos autoinstalatorowi możesz stworzyć własną stronę za pomocą kilku kliknięć.

Jeśli więc prowadzisz małą firmę i chcesz rozpocząć działalność w Internecie, skorzystaj z naszej oferty. Wybierz hosting w Kylos i ciesz się własną stroną już dziś.

Nic nie ryzykujesz. Dajemy Ci możliwość bezpłatnych testów naszego pakietu hostingowego, aż przez 14 dni. W tym czasie będziesz mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności Twojego pakietu.

Nie czekaj. Daj się zobaczyć swoim Klientom.

Kylos Silver
Najniższy z pakietów oferowanych przez Kylos. Idealny dla początkujących blogerów lub przedsiębiorców, którym zależy na pewnym i wydajnym rozwiązaniu.
logo
Darmowy certyfikat SSL
logo
Powierzchnia dyskowa
50 GB
logo
Transfer
2 TB
logo
Skrzynki pocztowe (email)
bez limitu
logo
Kopia zapasowa (backup)
1 raz x 24h / 7 dni
logo
Samodzielne zarządzanie backupem
logo
Serwer WWW
LiteSpeed
logo
Cache
logo
Dostęp do SSH
logo
Domena .pl za darmo (rejestracja)
logo
Dyski SSD na bazy danych SQL
logo
Repozytorium GIT
logo
Dodatkowy adres IP (na żądanie)
8049zł netto/rok
9900zł brutto/rok
logo
Wielkość 1 bazy SQL
bez limitu
logo
HTTP/2
logo
WAF (Web Application Firewall)
logo
Autoinstalator aplikacji
logo
Darmowa wizytówka WWW
9900zł netto/rok
12177zł brutto/rok
Wsparcie telefoniczne i mailowe 24/7