Wybierz hosting i zaoszczędź 50% w pierwszym roku!

Hosting dla Joomla

Szukasz pewnego i stabilnego rozwiązania dla CMS Joomla? Wypróbuj hosting współdzielony w Kylos. Korzystając z okresu testowego, przez 14 dni otrzymujesz dostęp do w pełni funkcjonalnego konta hostingowego.

Czym jest Joomla?

Joomla to jeden z najpopularniejszych, darmowych skryptów wykorzystywanych do szybkiego i efektownego zaprojektowania strony internetowej. Łatwe zarządzanie oraz możliwość dodania funkcjonalności sklepu internetowego, czynią go jednym z najczestszych wyborów użytkownikow.

Dlaczego warto skorzystać z rozwiązania dedykowanego Joomla

  • Dzięki udostępnionemu autoinstalatorowi jej instalacja jest szybka i łatwa. Konfiguracja jest bardzo prosta i tylko kroków dzieli Cię od stworzenia własnej strony. Co ważne, aby to zrobić nie musisz znać się na programowaniu, PHP czy HTML.
  • Specjalnie dla Joomla, przygotowaliśmy dedykowane rozwiązania hostingowe. To ważne, aby skrypt działał jak najszybciej. Pozwoli to, aby odwiedzający Twoja stronę mogli w pełni doświadczyć przygotowanej przez Ciebie zawartości.
  • Wiemy, że dostępność serwisu/sklepu jest kluczowa dla Twojego biznesu. Czasem kilku minutowa awaria, może spowodować ogromne straty. Dlatego dajemy Ci gwarancję dostępności. Oznacza to, że gwarantujemy, że Twoja strona będzie działała przez minimum 99,8% czasu.
  • Kylos Silver to 50 GB dysku oraz 2 TB transferu. To wystarczające parametry, aby pomieścić stronę dla średniej wielkości firmy.

Dlatego jeżeli szukasz rozwiązania dedykowanego dla Joomla to nasza oferta jest najlepszym wyborem.

Kylos Silver
Najniższy z pakietów oferowanych przez Kylos. Idealny dla początkujących blogerów lub przedsiębiorców, którym zależy na pewnym i wydajnym rozwiązaniu.
logo
Darmowy certyfikat SSL
logo
Powierzchnia dyskowa
50 GB
logo
Transfer
2 TB
logo
Skrzynki pocztowe (email)
bez limitu
logo
Ilość baz danych
bez limitu
logo
Kopia zapasowa (backup)
1 raz x 24h / 7 dni
logo
Serwer WWW
Apache
logo
Cache
logo
Dostęp do SSH
logo
Subdomeny
bez limitu
logo
Dyski SSD na bazy danych SQL
logo
Repozytorium GIT
logo
Wielkość 1 bazy SQL
bez limitu
logo
HTTP/2
logo
WAF (Web Application Firewall)
logo
Autoinstalator aplikacji
logo
Darmowa wizytówka WWW
199,00 zł netto
/ odnowienie
244.77 zł brutto
/ odnowienie
9950zł netto
/ pierwszy rok
12239zł brutto
/ pierwszy rok

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Skontaktuj się z nami!