Wybierz hosting i zaoszczędź 50% w pierwszym roku!

Optymalizacja kosztowa (TCO)

Dowiedz się jak możesz oszczędzić na swojej infrastrukturze. Niektórzy oszczędzają nawet 70% wydatków.

Optymalizacja kosztowa (TCO)

Czy wiesz, że przechodząc do AWS, niektórzy oszczędzają nawet, 70% wydatków? Jego ogromną zaletą jest możliwość korzystania z najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych, bez konieczności inwestycji dużych środków finansowych. Amazon zapewnia Ci najlepszą infrastrukturę, jednocześnie dając możliwość rozliczenia za faktyczne zużycie zasobów.

Bez względu na to czy już korzystasz z AWS, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z chmurą, pomożemy Ci dobrać usługi w taki sposób, aby ich rozliczenie było dla Ciebie najbardziej korzystne. Nasi certyfikowani specjaliści, posiadający bogate doświadczenie, sprawdzą Twoją infrastrukturę pod kątem potencjalnych oszczędności.

Jak działamy?

Poszukiwanie oszczędności na Twoim koncie rozpoczniemy od:

aws
 • Określenia usług generujących największe koszty

  Zweryfikujemy bilingi i statystyki dotyczące wydatków.

 • Ograniczenia kosztów dla usługi EC2

  Zweryfikujemy istniejące instancje. Zaproponujemy zmiany modelu rozliczeń dla wybranych instancji oraz automatyczne włączanie i wyłączanie, gdy jest to potrzebne. Ponadto zweryfikujemy wykorzystanie zasobów EBS, przeanalizujemy możliwości obniżenia wykorzystywanego transferu oraz zweryfikujemy utylizację instancji.

 • Optymalizacja wykorzystania S3

  Zweryfikujemy używanie klas storage S3 i ich dobór w zależności od sposobu użytkowania składowanych danych. Ocenimy również ilości używanych danych i usuniemy niepotrzebne.

 • Optymalizacja wykorzystania instancji RDS

  Przeanalizujemy utylizacje instancji RD i zmniejszymy ich ilość, gdy jest taka możliwość.

 • Weryfikacja nieużywanych zasobów generujących koszty

  Zidentyfikujemy nieużywane zasoby i ich usuniemy te, które są zbędne.

Certyfikaty

Kylos jest oficjalnym partnerem Amazon Web Services. Oznacza to że posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać najwyższej klasy usługi związane z chmurą AWS. Nasi certyfikowani specjaliści stworzyli wiele rozwiązań infrastruktury w AWS i są w stanie rozwiązać dla Ciebie każdy problem z nim związany.

amazon consulting partner

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Skontaktuj się z nami!

Najnowsze artykuły z naszego bloga