Moving Menu

Optymalizacja kosztowa (TCO)

Dowiedz się jak możesz oszczędzić na swojej infrastrukturze. Niektórzy oszczędzają nawet 70% wydatków.

logo
Amazon Web Services

Czy wiesz, że przechodząc do AWS, niektórzy oszczędzają nawet, 70% wydatków? Jego ogromną zaletą jest możliwość korzystania z najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych, bez konieczności inwestycji dużych środków finansowych. Amazon zapewnia Ci najlepszą infrastrukturę, jednocześnie dając możliwość rozliczenia za faktyczne zużycie zasobów.

Bez względu na to czy już korzystasz z AWS, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z chmurą, pomożemy Ci dobrać usługi w taki sposób, aby ich rozliczenie było dla Ciebie najbardziej korzystne. Nasi certyfikowani specjaliści, posiadający bogate doświadczenie, sprawdzą Twoją infrastrukturę pod kątem potencjalnych oszczędności.

Jak działamy?

Poszukiwanie oszczędności na Twoim koncie rozpoczniemy od:

 • Określenia usług generujących największe koszty

  Zweryfikujemy bilingi i statystyki dotyczące wydatków.

 • Ograniczenia kosztów dla usługi EC2

  Zweryfikujemy istniejące instancje. Zaproponujemy zmiany modelu rozliczeń dla wybranych instancji oraz automatyczne włączanie i wyłączanie, gdy jest to potrzebne. Ponadto zweryfikujemy wykorzystanie zasobów EBS, przeanalizujemy możliwości obniżenia wykorzystywanego transferu oraz zweryfikujemy utylizację instancji.

 • Optymalizacja wykorzystania S3

  Zweryfikujemy używanie klas storage S3 i ich dobór w zależności od sposobu użytkowania składowanych danych. Ocenimy również ilości używanych danych i usuniemy niepotrzebne.

 • Optymalizacja wykorzystania instancji RDS

  Przeanalizujemy utylizacje instancji RD i zmniejszymy ich ilość, gdy jest taka możliwość.

 • Weryfikacja nieużywanych zasobów generujących koszty

  Zidentyfikujemy nieużywane zasoby i ich usuniemy te, które są zbędne.

CERTYFIKATY

amazon consulting partner

Kylos jest oficjalnym partnerem Amazon Web Services. Oznacza to że posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać najwyższej klasy usługi związane z chmurą AWS. Nasi certyfikowani specjaliści stworzyli wiele rozwiązań infrastruktury w AWS i są w stanie rozwiązać dla Ciebie każdy problem z nim związany.

Masz pytanie dotyczące Amazon Web Services w Kylos?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące usługi Amazon Web Services w Kylos.pl - wypełnij poniższy formularz. Na każde pytanie odpowiadamy bardzo szybko! Odpowiedź prześlemy w ciągu 20 minut.

Administratorem danych jest Kylos sp. z o.o., ul. Wróblewskiego 18, 93-578 Łódź. Kliknij by uzyskać dodatkowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych i Twoich uprawnieniach.

Podanie danych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest udzielona zgoda. Niepodanie danych uniemożliwi Kylos realizację działań opisanych w treści ww. zgód. Dane przetwarzane będą w celu określonym w treści zgody, w tym w szczególności w celu marketingowym. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą uzyskane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia udzielonej zgody lub podjęcia innych działań opisanych poniżej skutkujących niemożnością korzystania z danych. Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Ma Pan/i również prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania,prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO. Wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Kylos znajdują się na stronie https://www.kylos.pl/polityka-prywatnosci/

Regulamin usług świadczonych przez Kylos mogą zawierać również inne podstawy, zakresy i cele przetwarzania Pana/i danych (np. prawo do ich przetwarzania w celu realizacji umowy zawartej przez Pana/ią umowy z Kylos. Szczegóły w takim przypadku określa regulamin danej usługi i informacje udzielane w trakcie procesu zamawiania danej usługi.

Wycofanie zgód może nastąpić m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail, a także inny sposób, czytelnie ujawniający wolę osoby udzielającej zgody.