Wybierz hosting i zaoszczędź 50% w pierwszym roku!

Migracja do chmury

Chcesz przenieść się do chmury? Pomożemy Ci w tym. Nasi specjaliści sprawią że proces ten przebiegnie tak sprawnie, jak tylko to możliwe.

Migracja do chmury

Migracja to transfer usługi z obecnej infrastruktury w nowe miejsce (w tym przypadku do Amazon Web Services). Jeśli więc wiesz już, że chcesz dołączyć do największych firm na świecie i przenieść zasoby do AWS, trafiłeś w odpowiednie miejsce. W zależności od potrzeb i wymagań możemy albo odwzorować Twoją obecną architekturę w AWS, albo stworzyć nową, którą wykorzysta pełnie jego możliwości. Drugie z rozwiązań pozwoli wzbogacić infrastrukturę o nowe funkcjonalności jak automatyzacja, wysoka dostępność, czy stworzenie polityki Disaster Recovery.

Jak działamy?

Jeśli nadal masz wątpliwości, sprawdź w jaki sposób Kylos przeprowadzi dla Ciebie ten proces. Wykonamy:

aws
 • Przygotowanie wstępne

  Określimy Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby dotyczące zakresu migracji

 • Analiza obecnego środowiska

  Zidentyfikujemy serwery fizyczne, wirtualne, używany storage, działające usługi oraz zależności między nimi. Ponadto stworzymy mapę sieci oraz zweryfikujemy polityki backup i Disaster Recovery.

 • Zaprojektowanie nowego środowiska

  Na tym etapie albo odwzorujemy Twoje obecne środowisko z wykorzystaniem usług AWS, albo zbudujemy je od nowa, zwiększając jego dotychczasowe możliwości.

 • Zaplanowanie migracji

  Stworzymy strategię migracji dla poszczególnych serwerów/usług. Ponadto wykonamy jej szczegółowy plan oraz harmonogram wykonania.

 • Przeprowadzenie migracji

  Przeprowadzimy dla Ciebie migrację zgodnie z najlepszymi praktykami AWS

 • Testowania infrastruktury

  Przetestujemy nową infrastrukturę, aby mieć pewność, że działa zgodnie z oczekiwaniami.

Po zakończeniu migracji będziesz mógł cieszyć się nową infrastrukturą. Rozwiązanie, które zaprojektujemy będzie elastyczne, bezpieczne i optymalne pod względem kosztów.

Certyfikaty

Kylos jest oficjalnym partnerem Amazon Web Services. Oznacza to że posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać najwyższej klasy usługi związane z chmurą AWS. Nasi certyfikowani specjaliści stworzyli wiele rozwiązań infrastruktury w AWS i są w stanie rozwiązać dla Ciebie każdy problem z nim związany.

amazon consulting partner

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Skontaktuj się z nami!

Najnowsze artykuły z naszego bloga