Moving Menu

Migracja do chmury

Chcesz przenieść się do chmury? Pomożemy Ci w tym. Nasi specjaliści sprawią że proces ten przebiegnie tak sprawnie, jak tylko to możliwe.

logo
Amazon Web Services

Migracja to transfer usługi z obecnej infrastruktury w nowe miejsce (w tym przypadku do Amazon Web Services). Jeśli więc wiesz już, że chcesz dołączyć do największych firm na świecie i przenieść zasoby do AWS, trafiłeś w odpowiednie miejsce. W zależności od potrzeb i wymagań możemy albo odwzorować Twoją obecną architekturę w AWS, albo stworzyć nową, którą wykorzysta pełnie jego możliwości. Drugie z rozwiązań pozwoli wzbogacić infrastrukturę o nowe funkcjonalności jak automatyzacja, wysoka dostępność, czy stworzenie polityki Disaster Recovery.

Jak działamy?

Jeśli nadal masz wątpliwości, sprawdź w jaki sposób Kylos przeprowadzi dla Ciebie ten proces. Wykonamy:

 • Przygotowanie wstępne

  Określimy Twoje wymagania, oczekiwania i potrzeby dotyczące zakresu migracji

 • Analiza obecnego środowiska

  Zidentyfikujemy serwery fizyczne, wirtualne, używany storage, działające usługi oraz zależności między nimi. Ponadto stworzymy mapę sieci oraz zweryfikujemy polityki backup i Disaster Recovery.

 • Zaprojektowanie nowego środowiska

  Na tym etapie albo odwzorujemy Twoje obecne środowisko z wykorzystaniem usług AWS, albo zbudujemy je od nowa, zwiększając jego dotychczasowe możliwości.

 • Zaplanowanie migracji

  Stworzymy strategię migracji dla poszczególnych serwerów/usług. Ponadto wykonamy jej szczegółowy plan oraz harmonogram wykonania.

 • Przeprowadzenie migracji

  Przeprowadzimy dla Ciebie migrację zgodnie z najlepszymi praktykami AWS

 • Testowania infrastruktury

  Przetestujemy nową infrastrukturę, aby mieć pewność, że działa zgodnie z oczekiwaniami.

Po zakończeniu migracji będziesz mógł cieszyć się nową infrastrukturą. Rozwiązanie, które zaprojektujemy będzie elastyczne, bezpieczne i optymalne pod względem kosztów.

CERTYFIKATY

amazon consulting partner

Kylos jest oficjalnym partnerem Amazon Web Services. Oznacza to że posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać najwyższej klasy usługi związane z chmurą AWS. Nasi certyfikowani specjaliści stworzyli wiele rozwiązań infrastruktury w AWS i są w stanie rozwiązać dla Ciebie każdy problem z nim związany.

Masz pytanie dotyczące Amazon Web Services w Kylos?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące usługi Amazon Web Services w Kylos.pl - wypełnij poniższy formularz. Na każde pytanie odpowiadamy bardzo szybko! Odpowiedź prześlemy w ciągu 20 minut.

Administratorem danych jest Kylos sp. z o.o., ul. Wróblewskiego 18, 93-578 Łódź. Kliknij by uzyskać dodatkowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych i Twoich uprawnieniach.

Podanie danych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest udzielona zgoda. Niepodanie danych uniemożliwi Kylos realizację działań opisanych w treści ww. zgód. Dane przetwarzane będą w celu określonym w treści zgody, w tym w szczególności w celu marketingowym. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą uzyskane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia udzielonej zgody lub podjęcia innych działań opisanych poniżej skutkujących niemożnością korzystania z danych. Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Ma Pan/i również prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania,prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO. Wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Kylos znajdują się na stronie https://www.kylos.pl/polityka-prywatnosci/

Regulamin usług świadczonych przez Kylos mogą zawierać również inne podstawy, zakresy i cele przetwarzania Pana/i danych (np. prawo do ich przetwarzania w celu realizacji umowy zawartej przez Pana/ią umowy z Kylos. Szczegóły w takim przypadku określa regulamin danej usługi i informacje udzielane w trakcie procesu zamawiania danej usługi.

Wycofanie zgód może nastąpić m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail, a także inny sposób, czytelnie ujawniający wolę osoby udzielającej zgody.