PROMOCJA! Pakiety hostingowe 50% taniej!

Technologie wykorzystane w Hostingu WordPress

Każdy hosting to odpowiednie zestawienie i optymalizacja różnych dostępnych technologii. Tylko dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu możliwe jest uzyskanie wyższej wydajności, szybkości ładowania strony czy zmniejszonego zużycia transferu w stosunku do podobnej technologicznie usługi w innej firmie.

W Kylos zdobywamy doświadczenie w oferowaniu hostingu już od prawie 20 lat, zatem jesteśmy pewni tego, że nasze pakiety hostingu stron i poczty oferują są zoptymalizowane i oferują to, czego szukacie: wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo

baner
ssl

Certyfikaty SSL

Jednym z podstawowych elementów zabezpieczenia strony WWW jest certyfikat SSL. Zabezpiecza on transmisję pomiędzy przeglądarką klienta a serwerem, dzięki czemu można mieć pewność, że wszystkie przesłane przez klienta informacje takie jak adres email, hasło czy inne ważne dane, np. w formularzu kontaktowym czy zamówieniu w e-sklepie, pozostaną bezpieczne i nienaruszone.

W Kylos wiemy, jak bardzo istotna jest ta kwestia, dlatego do każdego naszego pakietu hostingowego oferujemy za darmo Certyfikaty SSL wydawane przez jednego z największych wystawców SSLi, Comodo. Dla tych, którzy potrzebują bardziej rozbudowanych certyfikatów, oferujemy pełną gamę zabezpieczeń: od najprostszych, do najbardziej zaawansowanych certyfikatów EV.

Sprawdź naszą ofertę na certyfikaty SSL dla twojej strony!

Dowiedz się więcej

SSD NVMe

Wiemy, jak ważna i krytyczna dla Twojego Biznesu jest szybkość ładowania się Twojej strony WWW. Wszystkie nasze pakiety hostingowe mają do dyspozycji m. in. dyski SSD NVMe po to, aby kluczowe elementy Twojego serwisu ładowały się bez żadnych opóźnień i pojawiały w przeglądarce klienta tak szybko, jak to możliwe.

Dyski SSD NVMe w serwerach to nowoczesne rozwiązanie, dużo bardziej wydajne od klasycznych dysków talerzowych (HDD). Prędkość odczytu i zapisu plików może być kilkudziesięciokrotnie wyższa niż w dyskach zwykłych, a czasy dostępu do plików liczone są w ułamkach milisekund. To sprawia, że przewaga hostingu SSD NVMe nad HDD jest kolosalna!

ssd
redis

Redis

Redis to nowoczesna baza danych, która w hostingu używana jest jako cache. W połączeniu z dyskami SSD NVMe, baza Redis sprawia, że strony www na WordPress oraz sklepy na WooCommerce na hostingu w Kylos są niesamowicie szybkie i wydajne.

Cloudflare

Cloudflare to zestaw usług, które mają za zadanie zwiększenie dostępności i niezawodności serwisów internetowych poprzez kilka zaawansowanych i ciekawych rozwiązań takich jak CDN (Content Delivery Network), zdobywające ogromną popularność w ostatnim czasie wydajne rozproszone DNSy (DNS Anycast), czy zaawansowane rozwiązania ochrony Anty-DDoS.

cloudflare
directadmin

DirectAdmin

Zdajemy sobie sprawę z tego, że sama technologia to nie wszystko i ważne jest, aby móc z niej w prosty i łatwy sposób korzystać. Z tej przyczyny dajemy Ci do dyspozycji DirectAdmin – jeden z najnowocześniejszych paneli do zarządzania Twoimi kontami e-mail, stroną www, aplikacjami zainstalowanymi na hostingu.

Dzięki DirectAdmin proces dodawania konta email, skonfigurowania rekordów DNS dla domeny, ustawienie antyspamu, kont FTP, baz SQL, darmowego certyfikatu SSL czy przywrócenie kopii zapasowej plików to czysta przyjemność!

HTTP/2

HTTP/2 to nowe rozwiązanie, wykorzystywane od 2016 roku, wciąż dostępne w niewielu firmach oferujących hosting, a jego podstawowym celem jest zwiększenie szybkości połączenia pomiędzy przeglądarką klienta a serwerem, z którego ładowana jest strona WWW. Dzięki HTTP/2 strona ładuje się dużo szybciej niż przy użyciu klasycznego HTTP.

Co istotne, fakt korzystania z HTTP/2 przez dostawcę hosting, ma ogromne znaczenie dla pozycji strony WWW w Google: robot wyszukiwarki wykrywa istnienie tego protokołu, dzięki czemu stronę zobaczy szybciej, co wpłynie na parametr PageSpeed, mający kluczowe znaczenie dla ranking strony I pozycji w wyszukiwarce.

Co ciekawe, rozwiązanie LiteSpeed, również używane w Kylos, oferuje od niedawna kolejną odsłonę protokołu, a mianowicie HTTP/3, będącą na razie w fazie testów, z których jednak wynika, iż możliwe są kolejne, znaczne, przyrosty szybkości i stabilności serwisów WWW

http2
autoinstalator

Autoinstalator Softaculous

Hosting wykorzystywany jest najczęściej do uruchomienia strony WWW na systemie CMS, bądź innej aplikacji www. Zazwyczaj instalacja wiąże się z przesłaniem plików na serwer, koniecznością założenia bazy SQL, konfiguracji a w trakcie dalszego użytkowania pamiętaniem jaka jest zainstalowana wersja oprogramowania i jego ręczna aktualizacja.

Każdy hosting WWW w Kylos zawiera tzw. Autoinstalator aplikacji, dzięki któremu uruchomienie np. strony www na WordPress w najnowszej wersji sprowadza się się do wyboru aplikacji, wyboru adresu pod jakim ma być dostępna, ustawieniu hasła administratora I kliknięcia “instaluj”. Co więcej, autoinstalator udostępnia intuicyjny panel z listą wszystkich zainstalowanych aplikacji oraz możliwością łatwego wykonania aktualizacji dowolnej.

Więcej o usłudze przeczytasz na naszym blogu: Softaculous - wygodny auto instalator aplikacji na hostingu!

SSH

SSH (Secure Shell) jest protokołem komunikacyjnym, pozwalającym na łatwe i bezpieczne zarządzanie zawartością serwera. Wszystkie przesyłane przez SSH dane są zaszyfrowane, a poszczególni użytkownicy identyfikowani na wiele różnych sposobów (login/hasło, certyfikat itp.).

Dzięki SSH można w bardzo prosty sposób przenosić poszczególne pliki czy foldery w ramach przestrzeni na swoim serwerze, edytować ich zawartość, rozpakowywać wysłane archiwa czy archiwizować pliki bezpośrednio na hostingu i pobrać na lokalny komputer jeden spakowany plik.

ssh
git

Git

Git to narzędzie znakomicie ułatwiające pracę podczas tworzenia aplikacji internetowych, zwłaszcza przy pracy nad nią zespołu kilku osób. Git pozwala na dostęp do kodu programu kilku osobom i wzajemną kontrolę wprowadzonych zmian. Najbardziej znaną platformą, umożliwiającą korzystanie z Git jest GitHub.

Oferowana przez Kylos funkcja to możliwość utworzenia własnej przestrzeni (repozytorium) w ramach posiadanego hostingu – dla tych, którzy cenią prywatność i bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo

Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż prowadzenie biznesu w Internecie jest często dla naszych klientów kluczowe. Usługi, z których korzystają – strona www czy poczta – muszą działać niezawodnie, stabilnie oraz muszą być bezpieczne. System Imunify360, to zestaw rozwiązań, współpracujących z CLoudLinux i LiteSpeed, których głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i zatrzymanie ewentualnych ataków hakerskich na poszczególne usługi naszych klientów.

Stosowany Kylos system Imunify360 to wielopoziomowe zabezpieczenie: to firewall dla ochrony aplikacji przed atakami DDoS, system automatycznie skanujący pliki na serwerze w celu ochrony przed malware, system IDS/IPS do ochrony przed próbami włamań do aplikacji. Wszystko to po to, aby hosting w Kylos był bezpieczny i szybki!

bezpieczeństwo