Zmiany w ofercie Kylos

Łukasz Kwaśniewicz 2019-02-06

Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy od Państwa sygnały dotyczące konieczności ulepszenia oferty naszego hostingu. Zdanie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego zdecydowaliśmy, że nadszedł już czas aby wprowadzić to o co prosiliście. Od 5 lutego zmianie ulega oferta hostingu współdzielonego, połączona z uruchomieniem naszej nowej strony internetowej, która mamy nadzieję się Państwu spodoba.

Okoliczności

Świat stron internetowych bardzo dynamicznie posuwa się do przodu. CMS i sklepy mają coraz większe możliwości, a co za tym idzie, coraz większe wymagania. Zwracało to uwagę naszych klientów, którzy coraz częściej pytali o zwiększenie możliwości oferowanego przez Kylos hostingu.
Trochę nam to zajęło, ale od 5 lutego 2019r. mogą Państwo korzystać z nowych, ulepszonych pakietów hostingowych.

Co się zmieniło

Najważniejsza zmiana to zwiększenie parametrów naszych kont hostingowych. Wzrosła m.in. wielkość dostępnej przestrzeni dyskowej czy też transferu. Ponadto wdrożyliśmy wiele rozwiązań, które przyśpieszą działanie Państwa stron. Jedną z nich jest zmiana serwera www na LiteSpeed (z wcześniejszego Apache), który szczególnie w połączeniu z wtyczką LiteSpeed Cache w znaczący sposób przyśpieszy wczytywanie się strony.
Dodatkowo wdrożyliśmy protokół HTTP/2, który również wpłynie korzystnie na szybkość wczytywania się Państwa serwisów.

Zmiany w pakietach

Inną nowością jest rezygnacja z pakietu Kylos Bronze i dodanie nowego pakietu Kylos Titanium. Bardzo często zwracaliście nam Państwo uwagę, że parametry Kylos Bronze były niewystarczające do satysfakcjonującego hostowania strony. W związku z tym zdecydowaliśmy, że nie będziemy już dłużej rozwijać tego pakietu i skoncentrujemy się na tych, które zapewnią doskonały poziom usługi. Dlatego od 5 lutego 2019r. najniższym pakietem hostingowym w Kylos jest Kylos Silver. Posiadacze Kylos Bronze nie muszą się jednak martwić. Pakiety Bronze zostały bezpłatnie podniesione do pakietu Kylos Silver do końca swojego okresu rozliczeniowego.

Kylos Titanium natomiast jest naszym najmocniejszym pakietem, który szczególnie polecamy posiadaczom stron wymagających dużej ilości miejsca na dysku.
Z dokładna ofertą możecie się Państwo zapoznać się na naszej stronie: https://www.kylos.pl/hosting/

Podsumowanie

Wszystkie nowe dodatki postaramy się sukcesywnie opisywać na naszym blogu. Już wkrótce pojawią się artykuły dotyczące: LiteSpeed, HTTP/2, dysków SSD oraz CloudFlare, który niebawem pojawi się w naszej ofercie.
Jeśli macie Państwo pytania dotyczące naszej nowej oferty i zmian, które miały miejsce w ostatnim czasie, to zapraszamy do kontaktu.

Hosting z dyskami SSD

Szukasz szybkiego hostingu z dyskami SSD? Dobrze trafiłeś.

Pakiety hostingowe Kylos to sprawdzone i niezawodne rozwiązanie dla Twojej strony.

Darmowy okres próbny pozwoli Ci sprawdzić naszą ofertę, bez ponoszenia kosztów.

 

Sprawdź nas

Mogą Cię również zainteresować

comments powered by Disqus