Moving Menu

Bezpieczeństwo w AWS

Zadbamy o bezpieczeństwo Twojej usługi. Stworzymy dla Ciebie politykę bezpieczeństwa, abyś wiedział, że możesz spać spokojnie.

logo
Amazon Web Services

Na pewno słyszeliście o coraz częstszych atakach hackerskich. Komputerowi włamywacze prześcigają się w pomysłach na kradzież dostępów do wrażliwych danych. Inwencja cyberprzestępców nie zna granic, a Twojemu zespołowi IT bardzo ciężko przewidzieć ich kolejne posunięcia. Nawet jeśli masz szczęście i posiadasz utalentowany zespół, to bezpieczeństwo dużo kosztuje. Infrastruktura chroniona, zgodnie z najnowszymi trendami generuje ogromne koszty, które rzadko, która firma jest w stanie ponieść. Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia.

Co, jeśli możesz trzymać dane na serwerach zabezpieczonych lepiej, niż te należące światowych korporacji? Co, jeśli nie musisz poświęcać na to całego czasu Twojego działu IT? Co, jeśli może to kosztować taniej, niż Twoje obecne serwery? Wszystko to jest możliwe. Wybierając AWS zarządzany przez Kylos, uzyskasz dostęp do zabezpieczeń na najwyższym poziomie. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Jak działamy?

 • Identyfikacja i kategoryzacja zasobów AWS

  Określimy kategorię, osób odpowiedzialnych za zasoby, zależności od usług AWS. Będziemy również przeprowadzać cykliczne przeglądy.

 • Budowa strategii kont AWS (użytkownicy, grupy, role)

  Zbadamy strukturę wewnętrzną firmy. Zidentyfikujemy grupy o podobnym zakresie niezbędnych uprawnień. Skonfigurujemy użytkowników, grupy oraz role.

 • Wdrożenie Multi-Factor Authentication dla użytkowników

  Określimy typ MFA (virtual, hardware, SMS) i skonfigurujemy go dla użytkowników.

 • Budowa polityki dostępu na poziomie OS

  Stworzymy grupy i nadamy im odpowiednie uprawnienia (EC2, Linux, Windows).

 • Budowa polityki zarządzania kluczami

  Opracujemy dla Ciebie proces dodawania nowych użytkowników.

 • Budowa polityki bezpieczeństwa danych na S3 i EBS

  Przekażemy CI procedury i wiedzę niezbędną do ich wykonywania.

 • Budowa polityki bezpieczeństwa danych w Amazon RDS

  Określimy politykę backup dla baz danych oraz przekażemy wiedzę niezbędną do jej wdrożenia.

 • Budowa polityki bezpieczeństwa transmisji danych w sieci publicznej

  Określimy punkty końcowe transmisji i wybierzemy optymalne rozwiązania w zakresie jej szyfrowania.

 • Budowa polityki monitorowania i reagowania na incydenty

  Stworzymy listę usług wymagających monitorowania oraz będziemy je cyklicznie sprawdzać sprawdzać. , adresatów powiadomień oraz sposobu reakcji na powiadomienia o danej usłudze

 • Ocena bezpieczeństwa infrastruktury (VPC)

  Analiza reguł NACL, tabel routingu i innych elementów VPC wpływających na dostęp do zasobów AWS z Internetu

 • Budowa polityki ochrony przed DDoS

CERTYFIKATY

amazon consulting partner

Kylos jest oficjalnym partnerem Amazon Web Services. Oznacza to że posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać najwyższej klasy usługi związane z chmurą AWS. Nasi certyfikowani specjaliści stworzyli wiele rozwiązań infrastruktury w AWS i są w stanie rozwiązać dla Ciebie każdy problem z nim związany.

Masz pytanie dotyczące Amazon Web Services w Kylos?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące usługi Amazon Web Services w Kylos.pl - wypełnij poniższy formularz. Na każde pytanie odpowiadamy bardzo szybko! Odpowiedź prześlemy w ciągu 20 minut.

Administratorem danych jest Kylos sp. z o.o., ul. Wróblewskiego 18, 93-578 Łódź. Kliknij by uzyskać dodatkowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych i Twoich uprawnieniach.

Podanie danych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest udzielona zgoda. Niepodanie danych uniemożliwi Kylos realizację działań opisanych w treści ww. zgód. Dane przetwarzane będą w celu określonym w treści zgody, w tym w szczególności w celu marketingowym. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą uzyskane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia udzielonej zgody lub podjęcia innych działań opisanych poniżej skutkujących niemożnością korzystania z danych. Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Ma Pan/i również prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania,prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO. Wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Kylos znajdują się na stronie https://www.kylos.pl/polityka-prywatnosci/

Regulamin usług świadczonych przez Kylos mogą zawierać również inne podstawy, zakresy i cele przetwarzania Pana/i danych (np. prawo do ich przetwarzania w celu realizacji umowy zawartej przez Pana/ią umowy z Kylos. Szczegóły w takim przypadku określa regulamin danej usługi i informacje udzielane w trakcie procesu zamawiania danej usługi.

Wycofanie zgód może nastąpić m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail, a także inny sposób, czytelnie ujawniający wolę osoby udzielającej zgody.