Moving Menu

Backup i Disaster Recovery w AWS

Boisz się awarii? Już nie musisz. Stworzymy dla Ciebie politykę backupów oraz przeciwdziałania nieprzewidzianym wydarzeniom.

logo
Amazon Web Services

Nawet najlepiej skonfigurowany system narażony jest na awarie. Wcześniej, czy później jakaś będzie mieć miejsce. Nikt nie jest w stanie przewidzieć wszystkiego i zapobiec każdej z nich. Można jednak zminimalizować ich skutki. Odpowiednio przygotowana polityka back-up pozwoli Ci mieć dostęp do aktualnych kopii zapasowych, z których będziesz mógł odtworzyć dane. Usługa Disaster Recovery pozwoli Ci podtrzymać lub szybko przywrócić usługę w razie nieprzewidzianego wydarzenia. Może nim być cokolwiek co ma wpływ na ciągłość ich dostępności np. atak hackerski lub katastrofa naturalna. Sprawdź nasza usługę Disaster Recovery i backup w AWS.

Jak działamy?

W celu zminimalizowania niedostępności Kylos zajmie się:

 • Analizą danych przechowywanych w usługach AWS

  Zidentyfikujemy zasoby, które wymagają back-upu (na podst. listy zasobów określonej w przeglądzie konta). Dodatkowo określimy RTO (Recovery Time Objective) oraz RPO (Recovery Point Objective) dla zidentyfikowanych danych.

 • Utworzeniem polityki backupów

  Na podstawie rodzaju zasobu oraz RTO i RPO, określimy sposób tworzenia kopii zapasowych, nośnik na którym będą zapisywane, harmonogram backupów oraz ich retencję.

 • Uruchomieniem backupów

  Zaimplementujemy politykę w postaci skryptów oraz zweryfikujemy poprawność ich wykonywania.

 • Testowaniem przywracania danych

  Testowo przywrócimy dane w izolowanym środowisku, a następnie zweryfikujemy poprawność działania odzyskanych z nich usług.

 • Utworzeniem polityki Disaster Recovery

  W celu spełnienia RTO, dla każdego wyspecyfikowanego zasobu opiszemy sposób jego przywracania. Dodatkowo zaplanujemy częstotliwość testowego przywracania danych i usług.

Znane są przypadki bankructw, spowodowanych przedłużającą się niedostępnością lub rozległą awarią usługi. Nie pozwól, aby spotkało to Twój biznes. Stwórz politykę back-up i Disaster Recovery już dziś.

CERTYFIKATY

amazon consulting partner

Kylos jest oficjalnym partnerem Amazon Web Services. Oznacza to że posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać najwyższej klasy usługi związane z chmurą AWS. Nasi certyfikowani specjaliści stworzyli wiele rozwiązań infrastruktury w AWS i są w stanie rozwiązać dla Ciebie każdy problem z nim związany.

Masz pytanie dotyczące Amazon Web Services w Kylos?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące usługi Amazon Web Services w Kylos.pl - wypełnij poniższy formularz. Na każde pytanie odpowiadamy bardzo szybko! Odpowiedź prześlemy w ciągu 20 minut.

Administratorem danych jest Kylos sp. z o.o., ul. Wróblewskiego 18, 93-578 Łódź. Kliknij by uzyskać dodatkowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych i Twoich uprawnieniach.

Podanie danych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest udzielona zgoda. Niepodanie danych uniemożliwi Kylos realizację działań opisanych w treści ww. zgód. Dane przetwarzane będą w celu określonym w treści zgody, w tym w szczególności w celu marketingowym. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą uzyskane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia udzielonej zgody lub podjęcia innych działań opisanych poniżej skutkujących niemożnością korzystania z danych. Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Ma Pan/i również prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania,prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO. Wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Kylos znajdują się na stronie https://www.kylos.pl/polityka-prywatnosci/

Regulamin usług świadczonych przez Kylos mogą zawierać również inne podstawy, zakresy i cele przetwarzania Pana/i danych (np. prawo do ich przetwarzania w celu realizacji umowy zawartej przez Pana/ią umowy z Kylos. Szczegóły w takim przypadku określa regulamin danej usługi i informacje udzielane w trakcie procesu zamawiania danej usługi.

Wycofanie zgód może nastąpić m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail, a także inny sposób, czytelnie ujawniający wolę osoby udzielającej zgody.