Masz pytania? Zadzwoń: +48 42 299 67 33

Dobry tani hosting dla wymagających

Zacznij swoją przygodę w Internecie od konta hostingowego już od 99 zł netto rocznie. Sprawdż nasz świetny hosting w rozsądnej cenie, a w razie potrzeby poznaj legendarny support, który pomoże Ci w przypadku ewentualnych problemów.

Świetny hosting za rozsądną cenę

Najtańszy pakiet hostingowy Kylos Silver jest doskonałym rozwiązaniem dla firm i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Internetem.

Serwery Kylos.pl zapewniają stabilność oraz bezpieczeństwo Twoich danych. Dodatkowo tani serwer www pozwoli Ci na optymalizację kosztów związanych z utrzymaniem swojej strony www i poczty.

Na koncie hostingowym Kylos Silver, przy użyciu autoinstalatora, bez problemu zainstalujesz: Wordpressa, Joomlę lub inne popularne systemy zarządzania treścią (CMS).

Oddajemy do Twojej dyspozycji 50 GB powierzchni, którą możesz dowolnie wykorzystać na stronę i pocztę oraz 2 TB transferu miesięcznie.

Nic ryzykujesz, gdyż przez 14 dni możesz testować nasz hosting zupełnie za darmo.

Kylos Silver
Najniższy z pakietów oferowanych przez Kylos. Idealny dla początkujących blogerów lub przedsiębiorców, którym zależy na pewnym i wydajnym rozwiązaniu.
logo
Darmowy certyfikat SSL
logo
Powierzchnia dyskowa
50 GB
logo
Transfer
2 TB
logo
Skrzynki pocztowe (email)
bez limitu
logo
Kopia zapasowa (backup)
1 raz x 24h / 7 dni
logo
Samodzielne zarządzanie backupem
logo
Serwer WWW
LiteSpeed
logo
Cache
logo
Dostęp do SSH
logo
Domena .pl za darmo (rejestracja)
logo
Dyski SSD na bazy danych SQL
logo
Repozytorium GIT
logo
Dodatkowy adres IP (na żądanie)
8049zł netto/rok
9900zł brutto/rok
logo
Wielkość 1 bazy SQL
bez limitu
logo
HTTP/2
logo
WAF (Web Application Firewall)
logo
Autoinstalator aplikacji
logo
Darmowa wizytówka WWW
9900zł netto/rok
12177zł brutto/rok
Wsparcie telefoniczne i mailowe 24/7

Kompendium wiedzy

Hosting jest usługą udostępnianą przez wiele firm. Polega na wynajmowaniu przestrzeni dyskowej i zasobów sprzętowych serwerów, których przedsiębiorstwo jest właścicielem. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby utrzymywania serwera na własną rękę, co mogłoby być wymagające nie tylko finansowo, ale także technicznie. Wszystkimi koniecznymi do przeprowadzenia pracami zajmują się profesjonaliści, których celem jest stworzenie stabilnego, pewnego środowiska. Bardzo często, mając wyłączenie pomysł na serwis, można oczekiwać pomocy także ze stworzeniem odpowiedniego zbioru witryn, które cechować się będą wysoką jakością i responsywnością także na urządzeniach mobilnych. Ilość dostępnych rodzajów serwera, na którym system będzie funkcjonował, a także duża rozpiętość pakietów sprawi, że każdy klient firmy hostingowej znajdzie satysfakcjonujące go rozwiązanie. Z taniego hostingu szczególnie zadowoleni będą właściciele niewielkich lub dopiero rozwijających się przedsiębiorstw, a także początkujący blogerzy, nie tylko odnajdujący się w świecie IT.

Poza dostępnymi pakietami, podczas wybierania taniego hostingu warto odpowiednio wybrać rodzaj serwera, na którym serwis będzie utrzymywany. Do najpopularniejszych typów serwera należą:

  • serwer współdzielony,
  • serwer VPS,
  • serwer dedykowany.

serwer współdzielonySerwer współdzielony jest najtańszą możliwością. Hosting serwisu na serwerze tego rodzaju polega na współdzieleniu urządzenia wraz z innymi użytkownikami. Niezaprzeczalnymi zaletami są niewielka cena i prostota konfiguracji środowiska, którą zajmują się profesjonalni pracownicy firmy świadczącej usługi hostingowe. W pełni skonfigurowana infrastruktura systemu sprawia, że w ramach serwera bez problemów funkcjonują najpopularniejsze elementy składowe konieczne do optymalnej pracy hostingu. Nie jest więc wymagana specjalistyczna wiedza z zakresu instalacji i utrzymania serwerów WWW lub silników baz danych – tego typu oprogramowanie zostało już ustawione przez profesjonalistę. Wielu usługodawców, w tym Kylos.pl, oddaje do dyspozycji klientów graficzne instalatory najczęściej wybieranego oprogramowania CMS, takiego jak Wordpress czy Joomla. Dodatkowo, w pełni wykwalifikowany doradca odpowie na wszystkie pytania użytkowników, a administratorzy pomogą podczas przenoszenia serwisu od innego usługodawcy.

serwer VPSHosting serwisu na serwerze VPS rozwiązuje problem spadków wydajności i zależności od innych użytkowników serwera. W tym przypadku firma hostingowa oddaje swojemu klientowi do dyspozycji maszynę wirtualną skonfigurowaną do indywidualnych potrzeb, która jest niezależna od innych programów tego typu działających w obrębie pojedynczego urządzenia. Wraz ze wzrostem możliwości konfiguracji i personalizacji, podnosi się także cena, którą należy ponieść, jeżeli chce się skorzystać z tego rozwiązania.

serwer dedykowanyDla najbardziej wymagających klientów, którzy potrzebują najstabilniejszego rozwiązania także istnieje alternatywa. Jest nią hosting na serwerze dedykowanym. Podstawową cechą hostingu tego typu jest fakt, iż użytkownik wynajmuje fizyczny komputer klasy serwerowej. Do dyspozycji ma więc pełne zasoby sprzętowe serwera. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że zarówno system operacyjny, a także wszystkie zamówione usługi w nim działające są konfigurowane od podstaw zgodnie z wymaganiami klienta przez wykwalifikowanych administratorów.

Aby wybrać odpowiedni tani hosting, należy przede wszystkim określić wymogi projektu, który ma być utrzymywany u wybranego usługodawcy. Podstawowymi parametrami, które są najczęściej wyszczególnianie w różnorodnych zestawieniach pakietów są przede wszystkim:

ikona

Udostępniana przestrzeń dyskowa czyli ilość miejsca na urządzeniach pamięci masowej, jaką administrator serwera udostępnia pojedynczemu klientowi do jego dyspozycji,

ikona

Miesięczny limit transferu określający nie tylko jak dużo danych można na serwer i z niego przesłać, ale także jak wielki ruch mogą wygenerować użytkownicy odwiedzający witrynę,

ikona

Liczba możliwych do założenia kont poczty elektronicznej, niektóre tanie pakiety umożliwiają stworzenie limitowanej liczby.

Poza tym, przy zakupie VPS i serwera dedykowanego, warto zainteresować się także takimi informacjami, jak rodzaj serwera, na którym udostępniana będzie witryna, a także bardziej techniczne dane dotyczące maszyny. Należą do nich:

ikona

liczba wątków i rdzeni procesora – im więcej tym lepiej, ponieważ procesor wyposażony w większą liczbę rdzeni będzie w stanie wykonać więcej obliczeń „jednocześnie”,

ikona

rozmiar pamięci RAM – im więcej, tym więcej danych będzie mogło być przechowywanych w pamięci serwera bez konieczności odczytywania ich na przykład z plików,

Najlepszą metodą na wybranie taniego hostingu jest więc porównanie swoich potrzeb i oczekiwań z dostępnymi w ofercie pakietami, których różnorodność z pewnością pozwoli na znalezienie tego idealnego.

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Skontaktuj się z nami!