Wybierz hosting i zaoszczędź 50% w pierwszym roku!

Projektowanie infrastruktury

Zaprojektujemy dla Ciebie nową infrastrukturę serwerową, abyś miał pewność, że Twoja aplikacja działa szybko i bezproblemowo.

Projektowanie infrastruktury

Infrastruktura serwerowa to serce Twojego biznesu w Internecie. Bez względu na to jak piękna i intuicyjna jest Twoja aplikacja, jeśli zawiodą serwery, nikt jej nie zobaczy. To od nich zależy, czy potencjalni Klienci będą mogli zapoznać się z Twoją ofertą.

Wiesz już, że dobór odpowiednich rozwiązań serwerowych jest ważny. Nie wiem jednak, czy wiesz, że projektowanie infrastruktury to złożony i trudny proces. Do wykonania tego w optymalny sposób niezbędna jest nie tylko duża wiedza, ale i odpowiednie doświadczenie. Częstym błędem jest nie tylko za słaba infrastruktura, ale i taka, z której możliwości nigdy nie skorzystasz, a tracisz na nią sporo pieniędzy.

audyt infrastruktury Projektowanie nie ogranicza się tylko do wyboru parametrów serwera oraz systemu operacyjnego. Aby infrastruktura działała sprawnie i możliwie bezawaryjnie należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, które niekoniecznie są oczywiste dla osób nie związanych z zarządzaniem serwerami.

To bardzo ważne, aby już na początku przewidzieć jak najwięcej , co w przyszłości zaprocentuje dużą wydajnością i wysoką dostępnością. Mówiąc wprost, nie będziesz się martwić, czy Klienci widzą Twój serwis.

Zanim jednak zaproponujemy Ci odpowiednie rozwiązanie musimy poznać Twoją aplikację i oczekiwania. Na ich podstawie stworzymy skrojoną na miarę architekturę określając szereg kwestii związanych nie tylko z samym serwerem, ale i komunikacją pomiędzy instancjami, bazami danych, backupem, i wieloma innymi kwestiami.

Chcesz dowiedzieć się więcej jak działamy? Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Certyfikaty

Kylos jest oficjalnym partnerem Amazon Web Services. Oznacza to że posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać najwyższej klasy usługi związane z chmurą AWS. Nasi certyfikowani specjaliści stworzyli wiele rozwiązań infrastruktury w AWS i są w stanie rozwiązać dla Ciebie każdy problem z nim związany.

amazon consulting partner

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Skontaktuj się z nami!

Najnowsze artykuły z naszego bloga