Wybierz hosting i zaoszczędź 50% w pierwszym roku!

Praca w Kylos.pl

Aktualne oferty pracy w Kylos.pl

Programista PHP

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  1. utrzymanie i rozwój aplikacji napisanych w języku PHP
  2. podstawowa analiza i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem
  3. kontakt z klientem przy rozwiązywaniu zgłaszanych problemów
  4. udział w tworzeniu i usprawnianiu procedur dla wykonywanych zadań
  5. tworzenie dokumentacji dla utrzymywanego oprogramowania

Wymagania:

Szukamy osoby, która lubi wyzwania i chce aktywanie uczestniczyć w rozwiązywaniu procesie tworzenia oprogramowania zarówno dla nas jak i naszych klientów. A w szczególności zależy nam na osobie, która...

  1. bardzo dobrze zna PHP7
  2. potrafi tworzyć zapytania SQL
  3. wie co to GIT i potrafi z niego korzystać
  4. jest w stanie edytować pliki HTML, JavaScript czy CSS
  5. zna podstawy Linuxa
  6. zna zasady działania popularnych aplikacji webowych bazujących na PHP/MySQL
  7. chce się uczyć i rozwijać
  8. umie czytać i pisać po angielsku (dokumentacja techniczna, kontakt z pomocą techniczną)
  9. potrafi rozwiązywać problemy przy pomocy Google
  10. potrafi pracować w zespole
  11. jest dokładna i terminowa
  12. umie samodzielnie podejmować decyzje i dobrze organizuje sobie czas

Dodatkowo docenimy kandytata, który...

  1. zna i rozumie zagadnienia związane z bezpieczeństwem systemów operacyjnych i aplikacji webowych
  2. potrafi korzystać z Docker’a
  3. ma doświadczenie w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem CI/CD
  4. wykorzystuje w pracy framework PHP np. Laravel/Symfony
  5. zna system szablonów Smarty
  6. ma doświadczenie w pracy w branży hostingowej i zna oraz rozumie jej potrzeby i problemy

Zajmujemy się także edukowaniem naszych klientów, dlatego umiejętność oceniania potrzeb klienta, komunikacja oraz umiejętność pisania jest także dużym atutem. Nie wyznaczamy szefa do każdego zadania dlatego w wielu przypadkach samemu będziesz prowadził swoje projekty. Twoja edukacja nie jest dla nas aż tak ważna jak doświadczenie. Zamiast tylko Twojego CV wolimy się spotkać i poznać nad czym pracujesz i kim jesteś.

Oferujemy:

  1. możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w pełnym zakresie powierzonych zadań
  2. certyfikowane szkolenia we wdrażanych przez nas technologiach
  3. pracę z nowoczesnymi technologiami (wirtualizacja, chmura publiczna, klastrowanie, autoskalowanie)
  4. swobodę w podejmowaniu decyzji
  5. umowę o pracę na pełny etat lub inną dogodną dla Ciebie formę współpracy
  6. wynagrodzenie w przypadku umowy o pracę w przedziale od 4500 zł do 9000 zł brutto
  7. pakiet socjalny
  8. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na praca@kylos.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)), prowadzonych przez Kylos Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Wróblewskiego 18.