Wybierz hosting i zaoszczędź 50% w pierwszym roku!

Konsultant BOK

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków:

  1. udzielanie wsparcia Klientom poprzez mail, telefon oraz system zgłoszeniowy
  2. sprzedaż oraz dobór usług
  3. współpraca z innymi działami w firmie
  4. dbanie o utrzymanie dobrych relacji z Klientami

Nasze wymagania:

  1. otwartość do uczenia się nowych rzeczy
  2. podstawowa wiedza w zakresie działania hostingu, domen oraz certyfikatów
  3. znajomość podstaw w działaniu popularnych CMS takich jak WordPress, Joomla! czy PrestaShop
  4. dobra organizacja pracy
  5. umiejętność pracy w zespole oraz w stresie (tylko czasami :-) )
  6. terminowość oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  7. znajomość j. Angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z Klientami

Dodatkowe atuty

  1. podstawowa znajomość cPanel oraz DirectAdmin
  2. wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  1. możliwość zdobycia doświadczenia
  2. pracę w dynamicznym zespole
  3. ciekawe zadania, które będą w stanie pobudzić Twoją kreatywność
  4. perspektywa pracy zdalnej w późniejszym etapie
  5. kartę MultiSport - gdy już branża wróci do życia
  6. umowę o pracę na pełen etat
  7. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na praca@kylos.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)), prowadzonych przez Kylos Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Wróblewskiego 18.