Wybierz hosting i zaoszczędź 50% w pierwszym roku!

Planowanie rozwoju

Stworzymy plan rozwoju, dzięki któremu będziesz mieć pewność, że Twoja infrastruktura będzie się sukcesywnie rozwijać i dostosowywać do wymagań Twojego biznesu.

Planowanie rozwoju

W większości przypadków na początku działalności nie potrzebujesz drogiej i skomplikowanej infrastruktury. Dostosowujesz ją do wymagań swojego biznesu, które na wczesnych etapach rozwoju firmy najczęściej nie są zbyt wysokie. Co jednak zrobić z serwerami, gdy widzisz, że Twój biznes się rozwija?

Odpowiedź jest prosta. Twoje środowisko serwerowe musi rozwijać się wraz ze wzrostem Twojego biznesu. Nie może to jednak odbywać chaotycznie. Rozwój ten musi być rozsądnie zaplanowany i już na samym początku warto przewidzieć, jakie elementy powinny być zmieniane w pierwszej kolejności.

audyt infrastrukturyCzęsto zgłaszają się do nas firmy, które zbyt długo czekały z ulepszeniami swoje środowiska serwerowego. Powodowało to duże problemy z dostępnością i straty finansowe, których można było uniknąć.

Zarówno sama infrastruktura, jak i oprogramowanie, z którego korzysta, powinny być dostosowane do specyfiki Twojej aplikacji oraz korzystających z niej użytkowników.

Wiemy, że planowanie rozwoju to nie jest kwestia prosta. Bez niezbędnego doświadczenia, bardzo ciężko ocenić, które obszary powinny być najpierw. Na szczęście nie musisz robić tego na własną rękę.

Specjaliści Kylos sprawdzą Twoją infrastrukturę i doradzą, które obszary nalży rozwijać z najwyższym priorytetem. Stworzą plan rozwoju, który pozwoli Ci sukcesywnie wdrażać rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo i stabilność Twojego serwera.

Nie czekaj, aż będzie za późno. Zapytaj nas, jak możemy Ci pomóc i rozwiąż problemy, zanim jeszcze będę miały miejsce.

Certyfikaty

Kylos jest oficjalnym partnerem Amazon Web Services. Oznacza to że posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać najwyższej klasy usługi związane z chmurą AWS. Nasi certyfikowani specjaliści stworzyli wiele rozwiązań infrastruktury w AWS i są w stanie rozwiązać dla Ciebie każdy problem z nim związany.

amazon consulting partner

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Skontaktuj się z nami!

Najnowsze artykuły z naszego bloga