Masz pytania? Zadzwoń: +48 42 299 67 33

Profesjonalna obsługa klienta

Od 15 lat zajmujemy się profesjonalnymi usługami hostingowymi. Jako jedni z nielicznych posiadamy własne Data Center ulokowane w Łodzi, w budynku w którym także mamy swoje biura.

To co u innych jest ekstra u nas jest standardem

logoProfesjonalna obsługa klienta

Profesjonalna obsługa klienta

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę. Nasi administratorzy, przez cały czas czuwają nad tym aby usługi takie jak hosting, VPS, oraz serwery dedykowane działały stabilnie.

logoKrótki czas odpowiedzi

Krótki czas odpowiedzi

Czas odpowiedzi na problemy techniczne wynosi - 30 minut. W tak krótkim czasie, możemy pomóc Ci z Twoim serwerem.

logoDoradztwo

Doradztwo

Uruchamiając hosting, vps lub serwer dedykowany w Kylos.pl zyskujesz nie tylko stabilną i bezpieczną platformę, ale także sztab administratorów oraz doradców, którzy pomogą Ci prowadzić Twoją usługę.

logoSzybka migracja

Szybka migracja

Potrzebujesz większych zasobów lub przenieść usługe od innego operatora? Szybko przeniesiemy hosting, domenę czy nawet serwer dedykowany do naszego Data Center w Łodzi.

logoGwarancja

Gwarancja

Potrzebujesz dostępu do swoich danych, maili i strony internetowej. Nie jutro, za godzinę czy nawet za pięć minut. Potrzebujesz ich teraz. Dajemy Ci gwarancję funkcjonowania naszych usług.

logoWygoda

Wygoda

Sprawnie zarządzaj usługami korzystając z rozwiniętej bazy wiedzy, trzech kanałów komunikacji (e-mail, telefon oraz live chat). Dopełnieniem całości jest nowoczesny, intuicyjny i estetyczny interfejs Panelu Klienta. Nie musisz się obawiać, że z czymś sobie nie poradzisz. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc!

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Skontaktuj się z nami!