Wybierz hosting i zaoszczędź 50% w pierwszym roku!

24/7 monitoring i wsparcie

Będziemy kontrolować działanie Twojego środowiska, w razie awarii zareagujemy pomagając rozwiązać problem.

Monitoring 24/7

To jedna z naszych kluczowych i najczęściej wybieranych usług. W dużym uproszczeniu sprowadza się ona do weryfikacji poprawności działania środowiska oraz reakcji na wszelkie odstępstwa od normy. Jak to może wyglądać u Ciebie?

Na podstawie rozmów lub audytu ustalimy jakie parametry są kluczowe dla działania Twojego systemu. Odpowiednio ustawione narzędzia będą sprawdzać poziom wykorzystania twojego procesora, RAM-u, czy innych wcześniej ustalonych parametrów. Będą również kontrolować, czy niepożądane osoby nie próbują złamać jego zabezpieczeń.

audyt infrastrukturyW przypadku wykrycia odstępstwa od normy, nasi administratorzy zakwalifikują poziom jego krytyczności. W zależności od ustalonego poziomu wsparcia podejmą odpowiednie działania.

Mogą poinformować Twój zespól o niepokojących objawach, proponując rozwiązanie zaistniałego problemu. Mogą również po prostu podjąć działania (zwłaszcza w przypadku awarii), na końcu informując Cię o rozwiązaniu problemu.

Najlepszym z oferowanych przez nas rozwiązań jest proaktywna reakcja na problem. Oznacza to, że na podstawie obserwacji niepokojących objawów rozwiązujemy problem, zanim będzie miał miejsce.

Przykładowo, obserwując wydajność serwera, zaproponujemy zwiększenie jego zasobów. W przypadku kończącego się miejsca na dysku, poinformujemy Cię o tym odpowiednio wcześniej. Nikt nie chce, aby jego backupy przestały się zapisywać.

Jaka jest główna zaleta tej usługi? Twój spokój i czas. Nie musisz martwić się o działanie środowiska, wiedząc, że jest w bezpiecznych rękach. Zaoszczędzony w ten sposób czas możesz przeznaczyć na to co dla Ciebie ważne np. rozwój Twojego biznesu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas. Czekamy na informację od Ciebie.

Certyfikaty

Kylos jest oficjalnym partnerem Amazon Web Services. Oznacza to że posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać najwyższej klasy usługi związane z chmurą AWS. Nasi certyfikowani specjaliści stworzyli wiele rozwiązań infrastruktury w AWS i są w stanie rozwiązać dla Ciebie każdy problem z nim związany.

amazon consulting partner

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Skontaktuj się z nami!

Najnowsze artykuły z naszego bloga