Wybierz hosting i zaoszczędź 50% w pierwszym roku!

Migracja

Pomożemy Ci w przeniesieniu infrastruktury wzbogacając ją o nowe, ekscytujące funkcjonalności.

Migracja

Prawie każda firma wcześniej, czy później staje przed wyborem: czy rozwijać obecne środowisko, czy może stworzyć nowe i lepsze. Często decyzja o migracji (czyli przeniesieniu usługi) jest jedynym sensownym rozwiązaniem. Powodów może być wiele: niższa cena, szybszy sprzęt, lepszy suport. Można by je wymieniać w nieskończoność.

audyt infrastrukturyZanim podejmiesz decyzję o transferze, warto rozważyć wszystkie dostępne możliwości. Możesz umieścić je w serwerowni (swojej lub udostępnionej przed dostawcę). Możesz umieścić je w chmurze (np. AWS). Możesz też połączyć obydwa rozwiązania, tworząc ich hybrydę. Bez względu na to, które z nich wybierzesz , pomożemy Ci w tej podróży.

Musisz wiedzieć, że nie jest to proces prosty. Poprawne działanie środowiska zależy od wielu czynników i warto zlecić je profesjonalistom. Doradzą jakie rozwiązanie będzie optymalne i zadbają o to, aby cały proces przebiegł możliwie bezproblemowo.

Migracja to jednak nie tylko same przeniesienie usługi. Można próbować odtworzyć starą infrastrukturę w nowej lokalizacji, zapewniając jej takie same funkcjonalności. Nie koniecznie musi to być dobre rozwiązanie. Często nowy dostawca (zwłaszcza w chmurze) posiada nowe, atrakcyjne możliwości, o które można wzbogacić nowe środowisko.

Dobra decyzją może być również budowa infrastruktury od początku. Pozwoli to na wykorzystanie najnowszych trendów i technologii.

Certyfikaty

Kylos jest oficjalnym partnerem Amazon Web Services. Oznacza to że posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać najwyższej klasy usługi związane z chmurą AWS. Nasi certyfikowani specjaliści stworzyli wiele rozwiązań infrastruktury w AWS i są w stanie rozwiązać dla Ciebie każdy problem z nim związany.

amazon consulting partner

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Skontaktuj się z nami!

Najnowsze artykuły z naszego bloga