PROMOCJA! Pakiety hostingowe 50% taniej!

Kontakt

W Kylos.pl głównym celem jaki sobie stawiamy jest wysoki poziom obsługi klienta. Masz do nas pytania? Konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku pod numerem infolinii: 42-299-67-33. Możesz również skorzystać z zamieszczonego poniżej formularza kontaktowego. Administratorzy służą 24 godzinnym wsparciem. Jeśli masz problem techniczny napisz do nas przez Panel Klienta.

Skontaktuj się z nami

Administratorem danych jest Kylos sp. z o.o., ul. Wróblewskiego 18, 93-578 Łódź.

Podanie danych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest udzielona zgoda. Niepodanie danych uniemożliwi Kylos realizację działań opisanych w treści ww. zgód. Dane przetwarzane będą w celu określonym w treści zgody, w tym w szczególności w celu marketingowym. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą uzyskane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia udzielonej zgody lub podjęcia innych działań opisanych poniżej skutkujących niemożnością korzystania z danych. Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Ma Pan/i również prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania,prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO. Wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Kylos znajdują się na stronie https://www.kylos.pl/polityka-prywatnosci/

Regulamin usług świadczonych przez Kylos mogą zawierać również inne podstawy, zakresy i cele przetwarzania Pana/i danych (np. prawo do ich przetwarzania w celu realizacji umowy zawartej przez Pana/ią umowy z Kylos. Szczegóły w takim przypadku określa regulamin danej usługi i informacje udzielane w trakcie procesu zamawiania danej usługi.

Wycofanie zgód może nastąpić m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail, a także inny sposób, czytelnie ujawniający wolę osoby udzielającej zgody.

Dane teleadresowe

Kylos Sp. z o. o.
ul. Wróblewskiego 18
93-578 Łódź

Oznaczenie sądu rejonowego:
Sąd Rejonowy dla Łodzi - Śródmieścia w Łodzi,
XX Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał zakładowy:
60,000,00 zł wpłacony w całości.

NIP: 947-196-00-52
Regon: 100635787
KRS: 0000496957