PROMOCJA! Pakiety hostingowe 50% taniej!

Hosting Reseller Kylos

Hosting reseller umożliwia oferowanie swoim klientom prostych, spersonalizowanych kont hostingowych. Pakiet resellera zawiera m.in.: dostęp poprzez SSH, GIT, ochronę antyspamową, antywirusową i inne.

Konto reseller to idealne rozwiązanie dla:

Konto reseller jest idealne dla firm oraz freelancerów, którzy dostarczają swoim klientom strony internetowe

ikona

Freelancer

Daj swoim klientom swobodę działania w ramach konta hostingowego i zyskaj więcej czasu na realizację kolejnych projektów.

ikona

Agencja Interaktywna

Możesz potraktować usługę hostingu reseller jako outsorcing usług hostingowych, które do tej pory były realizowane w ramach tradycyjnego konta hostingowego lub serwera dedykowanego. Do zyskania jest cenny czas, który możesz przeznaczyć na rozwijanie aplikacji klientów.

Korzyści hostingu reseller

ikona

Jedno miejsce

Wyobraź sobie jedno miejsce gdzie zarządzasz usługami hostingowymi swoich klientów. Dzięki usłudze hosting reseller teraz to możliwe. Już nie zagubisz się w gąszczu katalogów i plików. Stworzysz pakiety dedykowane specjalnie dla potrzeb swoich klientów, którymi oni sami będą mogli zarządzać, z gwarancją pełnej separacji danych użytkowników.

ikona

Personalizacja

Wygląd panelu możesz modyfikować i dostosować do identyfikacji swojej firmy. Twój wizerunek w oczach klientów wzrośnie, ponieważ dostarczysz im spersonalizowaną usługę hostingową. Dodatkowo udostępniamy możliwość stworzenia własnych stref DNS, dzięki czemu klient najprawdopodobniej nie zauważy, iż w rzeczywistości korzysta z infrastruktury Kylos.pl

ikona

Prosta konfiguracja

W prosty sposób skonfigurujesz pakiety hostingowe, które możesz oferować swoim klientom. Każde konto hostingowe jest izolowane i posiada własne zasoby dlatego obciążenie generowane przez jednego użytkownik nie wpłynie na pozostałych.

Hosting Reseller Konfigurator

Wybierz zasoby odpowiadające twoim aktualnym potrzebom.
Każde konto jest uruchamiane bezpłatnie na 14 dni.

Pojemność dysku
Transfer miesięczny
Płatności miesięczne
Płatności roczne

Każdy z pakietów zawiera:

logoDostęp przez SSH
logoGIT
logoAutoinstalator aplikacji
logoZgodność z RODO
logoProtokół IMAP i POP3
logoOchrona antyspamowa
logoE-mail autoresponder
logoNielimitowane bazy MySQL
logoNielimitowane bazy PostgreSQL
logoNielimitowane konta FTP
logoSubdomeny
logoOchrona antywirusowa
logoKopia bezpieczeństwa
logo24/7 wsparcie przez telefon i e-mail
logoMożliwość wyboru wersji PHP (od 5.3 do 7.3)

Zalety usługi Hosting Reseller

ikona

Personalizacja

Wiemy jak ważne jest budowanie własnego wizerunku na rynku usług. Dlatego oddajemy do dyspozycji Twoich klientów panel administracyjny, który możesz zmodyfikować według swoich potrzeb.Dodanie unikalnego logotypu jest bardzo proste, a może przynieść wiele korzyści.

ikona

Separacja

Każdy z Twoich klientów będzie miał dostęp do własnego panelu administracyjnego cPanel, dzięki temu będzie mógł samodzielnie tworzyć skrzynki e-mail, konta FTP, baz danych itp. Użytkownicy są odseparowani od siebie, co w przypadku zawirusowania strony nie wpłynie na inne konta w ramach Twojego pakietu reseller.

ikona

Rozwój

Każda rozwijajca się firma z czasem potrzebuje więcej zasobów i możliwości. Dlatego będziemy wspierać Cię na kazdym kroku Twojego rozwoju i w odpowiednich momentach sugerowac przejście na wyższe usługi, które będą odpowiadały Twoim aktualnym potrzebom. Nie musisz się martwić, o techniczną stronę przeniesienia danych pomiedzy usługami. Zrobimy to za Ciebie.