Wybierz hosting i zaoszczędź 50% w pierwszym roku!

Prestashop

Szukasz hostingu, który będzie dobrze współpracował z Prestashop? Możesz już przestać. Nasze rozwiązania sprawią, że Twój sklep będzie działał szybko i wydajnie. Sprawdź naszą ofertę.

Niezawodne rozwiązania dla sklepów opartych na Prestashop.

Prestashop to jedno z najpopularniejszych rozwiązań do prowadzenia sklepu internetowego. Jego dobra wydajność i wiele funkcjonalności, które można rozwijać za pomocą łatwo dostępnych wtyczek. Jego intuicyjny i łatwo przyswajalny panel administracyjny, czyni go idealnym narzędziem dla osób, które rozpoczynają prowadzenie biznesu online.

Kolejną istotną kwestią jest rozbudowana i wzajemnie wspierająca się społeczność, która skupiła się wokół tego rozwiązania.

Wiemy, jak ważne jest, żeby Twój sklep internetowy działał szybko i był zawsze dostępny. Abyś mógł spać spokojnie, przygotowaliśmy na serwery tak, aby działały optymalnie dla Prestashop. Nasze pakiety pozwolą Ci na wprowadzenie setek, a nawet tysięcy produktów.

Dlaczego warto wybrać rozwiązanie dedykowane dla Prestashop

  • Częste aktualizacje i ulepszenia produktu, powodują, że proponowane przez niego rozwiązania są „na czasie” z nowymi trendami z zakresu e-commerce.
  • Aktywnie działająca społeczność pracująca nad rozwojem i bezpieczeństwem sklepu.
  • Prestashop jest wydajnym systemem, który nie wymaga dużych zasobów serwerowych (mając na uwadze jego bogate możliwości).
  • Jeśli szukasz odpowiedniego rozwiązania dla Prestashop, wypróbuj hosting w Kylos. Dzięki bezpłatnemu okresowi testowemu możesz sprawdzić jego możliwości.

Sprawdź nasz hosting dla Prestashop

.
Kylos Silver
Najniższy z pakietów oferowanych przez Kylos. Idealny dla początkujących blogerów lub przedsiębiorców, którym zależy na pewnym i wydajnym rozwiązaniu.
logo
Darmowy certyfikat SSL
logo
Powierzchnia dyskowa
50 GB
logo
Transfer
2 TB
logo
Skrzynki pocztowe (email)
bez limitu
logo
Ilość baz danych
bez limitu
logo
Kopia zapasowa (backup)
1 raz x 24h / 7 dni
logo
Serwer WWW
Apache
logo
Cache
logo
Dostęp do SSH
logo
Subdomeny
bez limitu
logo
Dyski SSD na bazy danych SQL
logo
Repozytorium GIT
logo
Wielkość 1 bazy SQL
bez limitu
logo
HTTP/2
logo
WAF (Web Application Firewall)
logo
Autoinstalator aplikacji
logo
Darmowa wizytówka WWW
199,00 zł netto
/ odnowienie
244.77 zł brutto
/ odnowienie
9950zł netto
/ pierwszy rok
12239zł brutto
/ pierwszy rok