Masz pytania? Zadzwoń: +48 42 299 67 33

G suite - oferta dla wymagających

Od teraz oferujemy najpopularniejszą pocztę na świecie połączoną z najlepszym wsparciem technicznym Kylos. Nie zwlekaj. Zapytaj nas, jak możesz ulepszyć swój email i cieszyć jednym z najskuteczniejszych filtrów antyspamowych już dziś.

Czym jest G Suite?

To pakiet biurowy stworzony przez Google. Jednym z jego kluczowych składników jest serwis pocztowy Gmail, który posiada już przeszło miliard aktywnych użytkowników. To prosta w obsłudze poczta elektroniczna, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Gmail posiada jeden z najlepszych na świecie filtrów antyspamowych i antyphishingowych. Wersja biznesowa, to nawet do 1 TB pojemności oraz możliwość posiadania adresu mailowego we własnej domenie.

Gmail to usługa dla tych, którym nie wystarczy standardowa poczta i oczekują więcej. Sprawdź, jak Twoja firma może na tym skorzystać.

Czemu warto wybrać Gmail dla biznesu?

logoNajlepsza ochrona antyspamowa

Najlepsza ochrona antyspamowa

Gmail używa najlepszych na rynku filtrów antyspamowych, które utrzymają niechciane maile z dala od Twojej poczty.

logoProfesjonalny email w Twojej domenie

Profesjonalny email w Twojej domenie

Skorzystaj z profesjonalnej wersji Gmaila i skonfiguruj skrzynki pocztowe w swojej własnej domenie. Od teraz Twój adres Gmail może zawierać nazwę Twojej firmy np. twojeimię@twojadomena.pl

logoDużo miejsca na dysku

Dużo miejsca na dysku

Wybierz Gmail i ciesz się nawet do 1 TB miejsca na swoją pocztę, która będzie przechowywana w chmurze Google.

logoŁatwa instalacja

Łatwa instalacja

Migracja poczty nigdy nie była tak prosta i możesz ją przeprowadzić za pomocą kilku kliknięć. Jeśli jednak będziesz potrzebować pomocy, nasz profesjonalny support jest do Twojej dyspozycji.

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Skontaktuj się z nami!