Moving Menu

G suite - oferta dla wymagających

Od teraz oferujemy najpopularniejszą pocztę na świecie połączoną z najlepszym wsparciem technicznym Kylos. Nie zwlekaj. Zapytaj nas, jak możesz ulepszyć swój email i cieszyć jednym z najskuteczniejszych filtrów antyspamowych już dziś.

logo Kylos mail
Pakiet Gsuite

CZYM JEST G SUITE?

Gmail dla biznesu

To pakiet biurowy stworzony przez Google. Jednym z jego kluczowych składników jest serwis pocztowy Gmail, który posiada już przeszło miliard aktywnych użytkowników. To prosta w obsłudze poczta elektroniczna, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Gmail posiada jeden z najlepszych na świecie filtrów antyspamowych i antyphishingowych. Wersja biznesowa, to nawet do 1 TB pojemności oraz możliwość posiadania adresu mailowego we własnej domenie.

Gmail to usługa dla tych, którym nie wystarczy standardowa poczta i oczekują więcej. Sprawdź, jak Twoja firma może na tym skorzystać.

Czemu warto wybrać Gmail dla biznesu?

Interesuje Cię poczta bez spamu?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące biznesowej poczty Gmail,albo pakietu G suite, wypełnij poniższy formularz. Nie zwlekaj. Zacznij pracę z G suite już dziś.

Administratorem danych jest Kylos sp. z o.o., ul. Wróblewskiego 18, 93-578 Łódź. Kliknij by uzyskać dodatkowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych i Twoich uprawnieniach.

Podanie danych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest udzielona zgoda. Niepodanie danych uniemożliwi Kylos realizację działań opisanych w treści ww. zgód. Dane przetwarzane będą w celu określonym w treści zgody, w tym w szczególności w celu marketingowym. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą uzyskane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia udzielonej zgody lub podjęcia innych działań opisanych poniżej skutkujących niemożnością korzystania z danych. Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Ma Pan/i również prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania,prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO. Wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Kylos znajdują się na stronie https://www.kylos.pl/polityka-prywatnosci/

Regulamin usług świadczonych przez Kylos mogą zawierać również inne podstawy, zakresy i cele przetwarzania Pana/i danych (np. prawo do ich przetwarzania w celu realizacji umowy zawartej przez Pana/ią umowy z Kylos. Szczegóły w takim przypadku określa regulamin danej usługi i informacje udzielane w trakcie procesu zamawiania danej usługi.

Wycofanie zgód może nastąpić m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail, a także inny sposób, czytelnie ujawniający wolę osoby udzielającej zgody.

Kylos BASIC

Znajdź najlepsze rozwiązanie dla swojej strony lub sklepu.
Przygotowaliśmy specjalne pakiety dla sklepów oraz różnych stron internetowych. Sprawdź.

Dalej
Freelancer Freelancer

Kylos PRO

Zaawansowane rozwiązania oraz możliwość pełnej konfiguracji.
Sprawdź jakie usługi przygotowaliśmy dla różnych zastosowań.

Dalej
Freelancer Freelancer