Wybierz hosting i zaoszczędź 50% w pierwszym roku!

Firma

Firma Kylos.pl istnieje na rynku od wielu lat. Dzięki tak dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić niezawodne usługi hostingowi oraz profesjonalne wsparcie. Zaufało nam już wielu profesjonalistów z branży internetowej. Dołącz do grona zadowolonych klientów naszej firmy.

Historia firmy

Firma Kylos powstała w 2003 roku z inicjatywy studentów Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej. Zaufanie klientów oraz doświadczenie w zakresie usług hostingowych opartych o centra danych w Niemczech i USA zaowocowały w 2008 roku uruchomieniem własnej serwerowni w Łodzi.

Kylos Data Center posiada niezależną infrastrukturę serwerową gwarantującą bezpieczeństwo i najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Konsekwentnie rozbudowujemy nasze centrum danych co pozwala nieustannie rozszerzać zakres oferty i przewidywać dynamiczne wymagania rynku.

Wierzymy, że satysfakcja klienta jest podstawą rozwoju każdej firmy. Jesteśmy dumni z tego, że nasze solidne doświadczenie pozwala nam zapewnić wsparcie techniczne najwyższej jakości. Przez cały rok i przez całą dobę ciężko pracujemy aby zasłużyć na Twoje zaufanie.

W związku z dokonanym w dniu 06.02.2014 przekształceniem spółki KYLOS spółka cywilna Tomasz Kacprzak, Mariusz Nowosielski, Damian Szewczyk w spółkę KYLOS spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością oraz mając na względzie dyspozycję art. 553 Kodeksu spółek handlowych, informujemy, iż na skutek przekształcenia KYLOS sp. z o. o. przysługują wszystkie prawa i obowiązki spółki cywilnej.

Jakość i doświadczenie

Od 14 lat zapewniamy bezpieczny i niedrogi hosting.

Wybierając dostawcę usług hostingowych powierzasz mu swój biznes i reputację. Chcesz mieć pewność, że Twoje przedsięwzięcie jest we właściwych rękach. Poznaj Kylos – zespół młodych i zaangażowanych specjalistów z solidnym doświadczeniem w branży. Nasze powody do dumy to najwyższa jakość obsługi oraz tysiące zadowolonych i lojalnych klientów.

Zaufali nam