Moving Menu

Poważne zagrożenie dla wszystkich systemów Windows

corner Krzysztof Konieczka
Krzysztof Konieczka
2014-11-13
corner Poważne zagrożenie dla wszystkich systemów Windows
W dniu 12.11.2014 została ujawniona luka w zabezpieczeniach w systemach Windows. Należy jak najszybciej zaktualizować system.

Luka ta pozwala na błędne filtrowanie pakietów, dzięki czemu można wykonać dowolny kod na niezabezpieczonym systemie.

Akutalnie trwa skanowanie sieci pod kątem niezabezpieczonych systemów dlatego trzeba dokonać aktualizacji jak najszybciej

Link źródłowy do aktualizacji:

https://technet.microsoft.com/library/security/MS14-066

comments powered by Disqus

Powiązane

photo corner
Zen Coding - HTML/CSS z prędkością światła (cz.I)

Wydajność jest dla kodera HTML/CSS sprawą kluczową. Kiedy opanujemy już składnię i podstawowe techniki oraz wdrożymy pierwsze projekty, czas kodowania nabiera podstawowego znaczenia. Z pomocą przychodzą nam rozmaite narzędzia. Dla mnie, najważniejszym jest Zen Coding, które w niezwykły sposób pozwala mi pisać kod kilkakrotnie szybciej.

Czytaj więcej
photo corner
Projektowanie przycisków w Photoshopie

Przyciski towarzyszą nam od początków konsumenckiego wydania Internetu i nic nie wskazuje na to, że by ten element interfejsu użytkownika miał w najbliższym czasie stracić na popularności. Internetowe buttony naśladują przecież guziki znane nam doskonale z prawdziwych urządzeń. Zobaczmy zatem jak w prosty sposób wykonać efektowny i klikalny przycisk.

Czytaj więcej
photo corner
Zen Coding - HTML/CSS z prędkością światła (cz.II)

W pierwszej części artykułu przedstawiłem Zen Coding jako niezwykłe ułatwienie w pracy kodera. Dowiedzieliśmy się, m.in. jak za pomocą jednej linijki pseudokodu napisać cały dokument HTML. Dziś przyjrzyjmy się rozwiązaniom, które przyspieszą naszą pracę z CSS. Zapraszam do lektury!

Czytaj więcej