Moving Menu

Biuro Prasowe

Potrzebujesz eksperta do swojej publikacji lub zgody na wykorzystanie materiałów publikowanych na naszej stronie lub blogu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nietypowe potrzeby

Pliki do pobrania

.jpg .pdf .eps .ai
kylos logo
JPG Format bitmapowy .jpg [118 kB]
PDF Format wektorowy .pdf [245 kB]
EPS Format wektorowy .eps [620 kB]
AI Format wektorowy .ai [1083 kB]
kylos logo
JPG Format bitmapowy .jpg [118 kB]
PDF Format wektorowy .pdf [232 kB]
EPS Format wektorowy .eps [629 kB]
AI Format wektorowy .ai [1075 kB]
kylos logo
JPG Format wektorowy .jpg [34 kB]
PDF Format wektorowy .pdf [264 kB]
EPS Format wektorowy .eps [500 kB]
AI Format wektorowy .ai [1105 kB]
kylos logo
JPG Format bitmapowy .jpg [51 kB]
PDF Format wektorowy .pdf [236 kB]
EPS Format wektorowy .eps [501 kB]
AI Format wektorowy .ai [1076 kB]

Biuro Prasowe

Potrzebujesz eksperta do swojej publikacji lub zgody na wykorzystanie materiałów publikowanych na naszej stronie lub blogu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Administratorem danych jest Kylos sp. z o.o., ul. Wróblewskiego 18, 93-578 Łódź. Kliknij by uzyskać dodatkowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych i Twoich uprawnieniach.

Podanie danych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest udzielona zgoda. Niepodanie danych uniemożliwi Kylos realizację działań opisanych w treści ww. zgód. Dane przetwarzane będą w celu określonym w treści zgody, w tym w szczególności w celu marketingowym. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą uzyskane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia udzielonej zgody lub podjęcia innych działań opisanych poniżej skutkujących niemożnością korzystania z danych. Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Ma Pan/i również prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania,prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO. Wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Kylos znajdują się na stronie https://www.kylos.pl/polityka-prywatnosci/

Regulamin usług świadczonych przez Kylos mogą zawierać również inne podstawy, zakresy i cele przetwarzania Pana/i danych (np. prawo do ich przetwarzania w celu realizacji umowy zawartej przez Pana/ią umowy z Kylos. Szczegóły w takim przypadku określa regulamin danej usługi i informacje udzielane w trakcie procesu zamawiania danej usługi.

Wycofanie zgód może nastąpić m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail, a także inny sposób, czytelnie ujawniający wolę osoby udzielającej zgody.