Wybierz hosting i zaoszczędź 50% w pierwszym roku!

Bezpieczeństwo

Zadbamy, aby Twoje środowisko miało odpowiednio dopasowane i zawsze aktualne oprogramowanie.

Bezpieczeństwo

Czy wiesz, że jednym z najczęstszych powodów włamań hackerskich jest stare i nieaktualne oprogramowanie? Przestępcy wykorzystują znane luki, aby przejąć kontrolę nad serwisem lub aplikacją. Konsekwencje takiej sytuacji łatwo wyliczyć.

Mogą to być:

  • kradzież danych lub haseł
  • rozsyłanie złośliwych maili
  • utrata kontroli nad serwisem i często powiązane z tym żądanie okupu
  • przekierowanie ruchu na inne strony.

Każda z tych sytuacji jest bardzo niepożądana dla Twojego biznesu oraz marki, którą mozolnie budujesz.

audyt infrastrukturyNiestety taka sytuacja zdarza się bardzo często i nie ma w tym nic dziwnego. Przedsiębiorcy koncentrując się na rozwoju firmy, zapominają o elementach, które działają bez zarzutu. Szkoda im czasu na śledzenie aktualizacji, podatności, poprawek, czy nowego, lepszego oprogramowania. Niestety jeśli chcesz czuć się bezpiecznie, pozostanie są one kluczowe,. Często przypominamy sobie o tym, gdy jest już za późno.

Warto zaznaczyć, że nie zawsze najnowsze znaczy najlepsze. Zdarza się, że nowe wersje oprogramowania wypuszczane są na rynek zbyt szybko i bez odpowiedniego przetestowania. W efekcie zamiast przynosić korzyści, spowalniają aplikacje. To ważne, aby mieć, pewność, że wdrażane rozwiązanie, jest odpowiednim dla Ciebie.

Rozwiązaniem tych problemów jest zatrudnienie specjalistów, którzy będą pilnować, aby na Twoim serwerze zawsze znajdowało się odpowiednie oprogramowanie, a Twoje certyfikaty bezpieczeństwa były aktualne. Ich zadaniem będzie kontrola Twojej infrastruktury oraz pozostanie na bieżąco ze wszystkim trendami w zakresie bezpiecznej konfiguracji serwerów.

Jeśli więc chcesz mieć pewność, że Twoje serwery są bezpieczne, sprawdź co możemy Ci zaproponować . Masz wątpliwości? Zapytaj się nas jak możemy Ci pomóc.

Certyfikaty

Kylos jest oficjalnym partnerem Amazon Web Services. Oznacza to że posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać najwyższej klasy usługi związane z chmurą AWS. Nasi certyfikowani specjaliści stworzyli wiele rozwiązań infrastruktury w AWS i są w stanie rozwiązać dla Ciebie każdy problem z nim związany.

amazon consulting partner

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Skontaktuj się z nami!

Najnowsze artykuły z naszego bloga