Wybierz hosting i zaoszczędź 50% w pierwszym roku!

Automatyzacja

Pomożemy Ci zautomatyzować procesy, aby Twoi pracownicy mieli więcej czasu na prace rozwojowe, a nie związane z utrzymaniem.

Automatyzacja

Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem jest automatyzacja powtarzalnych procesów. Pozwala ona, poprzez odpowiednią konfigurację i narzędzia, na oszczędność czasu przy czynnościach, które wykonywane są regularnie. Nie muszą one być wykonywane bezpośrednio przez administratora.

Dzięki wykorzystaniu takich narzędzi jak Docker, Ansible, czy Kubernetes, czas potrzebny na uruchomienie nowej instancji skrócony jest do absolutnego minimum.

audyt infrastrukturyZastosowanie narzędzi automatyzacyjnych pozwala również na zapewnienie skalowalności i wysokiej dostępności Twoich zasobów. Możliwa jest taka konfiguracja, która w przypadku osiągniecia przez Twoją aplikację określonego poziomu wykorzystania zasobów, zwiększy je tak, aby zapewnić płynność jej działania.

Takie rozwiązanie jest szczególnie istotne dla firm, które notują znaczne skoki obciążenia aplikacji np. związane z umieszczeniem nowego postu na Facebooku lub z kampanią reklamową. Odpowiednia konfiguracja pozwala na dynamiczne dopasowywanie zasobów w zależności od aktualnego ruchu.

Ponadto bardzo ułatwiają działania związane z backupowaniem aplikacji oraz tworzeniem kopii środowiska na potrzeby Disaster Recovery.

Certyfikaty

Kylos jest oficjalnym partnerem Amazon Web Services. Oznacza to że posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać najwyższej klasy usługi związane z chmurą AWS. Nasi certyfikowani specjaliści stworzyli wiele rozwiązań infrastruktury w AWS i są w stanie rozwiązać dla Ciebie każdy problem z nim związany.

amazon consulting partner

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Skontaktuj się z nami!

Najnowsze artykuły z naszego bloga