Moving Menu

Automatyzacja i DevOps

Wykonujesz powtarzalne zadania na które tracisz dużo czasu? Nasi specjaliści zautomatyzują procesy, co pozwoli Ci na oszczędność czasu i pieniędzy.

logo
Amazon Web Services

W tradycyjnym modelu zespoły deweloperów i administratorów pracują od siebie oddzielnie. Ci pierwsi tworzą kod i przekazują go tym drugim wdrożenia. Niestety, rozwiązanie, w którym developerzy pracują niezależnie od administratorów ma wiele wad.

 • Znacznie wydłuża czas potrzebny na wdrożenia

  Nowy kod lub poprawka często muszą czekać, aż administrator znajdzie czas na ich wdrożenie.

 • Utrudnia testowanie

  Ze względu na długie oczekiwanie, ewentualna informacja o błędzie w kodzie przychodzi długo po zakończeniu jego tworzenia. Problemem są również częste różnice miedzy środowiskiem deweloperskim, a produkcyjnym.

 • Większa objętość jednorazowo wdrażanego kodu

  Ze względu na rzadszy deployment, developerzy tworzą większe bloki kodu, które są cięższe do przetestowania i wdrożenia.

 • Reakcja na wymagania rynku

  Rzadsze aktualizacje powodują wolniejszą reakcje na dynamicznie zmieniającą się sytuacje na rynku, co może spowodować nie nadążanie za rynkiem i oczekiwaniami Klientów.

 • Organizacja pracy

  Oczekiwania na wdrożenie poprawki oraz sprawdzenie jej działania w warunkach produkcyjnych powoduje, iż deweloperzy często muszą przerywać aktualne zadania w celu korekty stworzonego wcześniej kodu.

Działania te można jednak usprawnić. Ścisła współpraca developerów i administratorów, czyli DevOps, pozwala na automatyzację wielu procesów m.in. testowania, deploymentu, czy nawet tworzenia nowych środowisk. Takie podejście pozwala na optymalizację kosztów, większą elastyczność i efektywność, mniejszą ilość ewentualnych błędów podczas wdrożeń oraz finalnie ma wpływ na wzrost jakości świadczonych usług.

Jak działamy?

 1. Poznamy Twoje potrzeby

 2. Przedstawimy wstępne rozwiązanie oraz wstępną wycenę

 3. Po akceptacja rozwiązania, podpisanie umowy

 4. Przeanalizujemy Twoje aktualnego środowiska

 5. Przedstawimy konkretne rozwiązania i plan ich wdrożenia

 6. Wdrożymy zaproponowane rozwiązania lub pokażemy Twoim pracownikom jak to zrobić

 7. W zależności od zakresy usługi będziemy monitorować poprawność

Co zyskasz?

Wdrażając automatyzację procesów zyskasz:

 • Znaczne skrócenie czasu potrzebnego na wdrażania nowych poprawek, środowisk czy aktualizacji

 • Szybką reakcje na zmiany

 • Dzięki oszczędności czasu, więcej możliwości do pracy nad rozwojem biznesu.

 • Wzrost jakości dostarczanych rozwiązań, a tym samy satysfakcję Klientów

 • Wzrost efektywności pracy zespołu, a tym samym optymalizacja kosztów

CERTYFIKATY

amazon consulting partner

Kylos jest oficjalnym partnerem Amazon Web Services. Oznacza to że posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać najwyższej klasy usługi związane z chmurą AWS. Nasi certyfikowani specjaliści stworzyli wiele rozwiązań infrastruktury w AWS i są w stanie rozwiązać dla Ciebie każdy problem z nim związany.

Masz pytanie dotyczące Amazon Web Services w Kylos?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące usługi Amazon Web Services w Kylos.pl - wypełnij poniższy formularz. Na każde pytanie odpowiadamy bardzo szybko! Odpowiedź prześlemy w ciągu 20 minut.

Administratorem danych jest Kylos sp. z o.o., ul. Wróblewskiego 18, 93-578 Łódź. Kliknij by uzyskać dodatkowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych i Twoich uprawnieniach.

Podanie danych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest udzielona zgoda. Niepodanie danych uniemożliwi Kylos realizację działań opisanych w treści ww. zgód. Dane przetwarzane będą w celu określonym w treści zgody, w tym w szczególności w celu marketingowym. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą uzyskane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia udzielonej zgody lub podjęcia innych działań opisanych poniżej skutkujących niemożnością korzystania z danych. Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Ma Pan/i również prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania,prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO. Wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Kylos znajdują się na stronie https://www.kylos.pl/polityka-prywatnosci/

Regulamin usług świadczonych przez Kylos mogą zawierać również inne podstawy, zakresy i cele przetwarzania Pana/i danych (np. prawo do ich przetwarzania w celu realizacji umowy zawartej przez Pana/ią umowy z Kylos. Szczegóły w takim przypadku określa regulamin danej usługi i informacje udzielane w trakcie procesu zamawiania danej usługi.

Wycofanie zgód może nastąpić m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail, a także inny sposób, czytelnie ujawniający wolę osoby udzielającej zgody.