Wybierz hosting i zaoszczędź 50% w pierwszym roku!

Audyt infrastruktury

Sprawdzimy Twoją aktualną infrastrukturę serwerową i zaproponujemy co można zmienić, aby ją ulepszyć pod kątem zastosowanych rozwiązań, wydajności, bezpieczeństwa.

Audyt infrastruktury

Większość biznesów internetowych rozpoczyna się podobnie. Na początku jest pomysł. Idea, która kiełkując w głowie przeradza się w plan. Plan na biznes, sklep internetowy, bloga, aplikację , który zostaje wdrożony w życie. Jednym z pytań, przed którym staje każdy poczatkujący przedsiębiorca jest wybór miejsca, w którym jego usługa będzie hostowana.

Rzadko kto, na początku, dysponuje na tyle dużymi funduszami, aby od samego początku zapewnić sobie najlepsze możliwe rozwiązanie serwerowe. Nie ma to też sensu, gdyż ciężko przewidzieć, czy pomysł uda się monetyzować. Wybiera więc, rozwiązanie najtańsze, przy zachowaniu minimalnych wymagań.

audyt infrastruktury Mija czas. Biznes się rozrasta. Pojawiają się nowe serwery, o których nikt specjalnie nie myśli, do momentu kiedy działają. Szczęście jednak, wcześniej, czy później się kończy i przedsiębiorca staje w obliczu awarii. Niestety jego informatyk, specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych, niekoniecznie znając się na skomplikowanych ustawieniach serwera. Wielokrotnie łatana infrastruktura przeistoczyła się w twór nad którym nikt nie panuje i nie wie co w nim się znajduje. Serwis nie jest dostępny i przynosi to realne straty. Czy ta historia brzmi znajomo?

Wielu przedsiębiorców często musi się zmierzyć z takim problemem. Nie musi on jednak mieć miejsca. Gdy Ty lub Twój informatyk czujecie, że powoli zaczynacie tracić kontrolę nad infrastrukturą, najlepiej przeprowadzić jej audyt.

Da on odpowiedź na to, czy wdrożone rozwiązania działają optymalnie i czy zastosowane konfiguracje i programy są bezpieczne. Ponadto dowiesz się z niego co należy zrobić, aby Twoje serwery działały szybciej, były wysoko dostępne i dostosowywały się do ruchu w Twojej aplikacji. Dowiesz się też z niego jak zminimalizować skutki ewentualnych awarii.

Nie czekaj, aż będzie za późno. Zapytaj nas o audyt Twojej infrastruktury

Certyfikaty

Kylos jest oficjalnym partnerem Amazon Web Services. Oznacza to że posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać najwyższej klasy usługi związane z chmurą AWS. Nasi certyfikowani specjaliści stworzyli wiele rozwiązań infrastruktury w AWS i są w stanie rozwiązać dla Ciebie każdy problem z nim związany.

amazon consulting partner

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Skontaktuj się z nami!

Najnowsze artykuły z naszego bloga