Moving Menu

Kernelcare - bezpieczeństwo bez restartów

Kernelcare to nowe, rewolucyjne rozwiązanie, które pozwala przeprowadzić aktualizacje kernela bez konieczności restartu systemu. Skorzystaj z naszej oferty i zredukuj niedostępność swojego serwera do absolutnego minimum.

Certyfikaty SSL
Licencja
miesięczna
14
76
zł brutto

Czym jest Kernelcare?

kernelcare logo Kernel to jądro systemu operacyjnego, która odpowiada za wszystkie jego działania. Jego regularne aktualizacje są bardzo ważne, gdyż zapewniają "łatanie" ewentualnych luk bezpieczeństwa. Niestety działanie to czesto jest opóźniane ze względu na związany z nim restart systemu. Naraża to serwer na szereg niebezpieczeństw. Wielu administratorów codziennie staje przed decyzją: dostępność, czy bezpieczeństwo? A co jeśli nie musisz wybierać?
Poznaj Kernelcare. Jest to usługa "łatania" kernela w czasie rzeczywistym, zapewniająca poprawki błędów dla szerokiego zakresu kerneli (np. dla systemów Centos, Debian, Redhat). Co ważne, daje on możliwość instalacji poprawek bezpieczeństwa bez konieczności ponownego uruchomienia systemu. Pozwala to na uniknięcie niedostępności serwera, upraszcza i skraca czas pracy administratorów oraz zapewnia większe bezpieczeństwo, związane z brakiem patchy czekających na instalację.

Co zyskasz korzystając z Kernelcare?

  • iconAktualizacja nie wymaga restartu systemu, tym samym Twój serwer jest ciągle dostępny.
  • iconPrzeprowadzenia aktulizacji nie spowolni działania Twojego serwera.
  • iconInstalacja patchy przebiega szybko i bezproblemowo.
  • iconJeśli z jakiegoś powodu uznasz, że wolisz poprzednią wersję oprogramowania, masz możliwość przywrócenie systemu do tego stanu.
  • iconOszczędzisz czas swoich administratorów, dzięki zautomatyzowanemu procesowi aktualizacji.
  • iconDzięki aktualnemu oprogramowaniu kernela zapobiegniesz incydentom bezpieczeństwa.

Jak zamówić KernelCare:

  • step AWybierz usługę
  • step BW trakcie konfiguracji wybierz licencję KernelCare
  • step CGotowe!

Jeśli masz już u nas serwer dedykowany albo VPS, licencję na Kernelcare możesz zamówić przez Panel Klienta Kylos

Masz pytanie dotyczące KernelCare w Kylos?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące usługi KernelCare w Kylos.pl - wypełnij poniższy formularz. Na każde pytanie odpowiadamy bardzo szybko! Odpowiedź prześlemy w ciągu 20 minut.

Administratorem danych jest Kylos sp. z o.o., ul. Wróblewskiego 18, 93-578 Łódź. Kliknij by uzyskać dodatkowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych i Twoich uprawnieniach.

Podanie danych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest udzielona zgoda. Niepodanie danych uniemożliwi Kylos realizację działań opisanych w treści ww. zgód. Dane przetwarzane będą w celu określonym w treści zgody, w tym w szczególności w celu marketingowym. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą uzyskane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia udzielonej zgody lub podjęcia innych działań opisanych poniżej skutkujących niemożnością korzystania z danych. Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Ma Pan/i również prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania,prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO. Wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Kylos znajdują się na stronie https://www.kylos.pl/polityka-prywatnosci/

Regulamin usług świadczonych przez Kylos mogą zawierać również inne podstawy, zakresy i cele przetwarzania Pana/i danych (np. prawo do ich przetwarzania w celu realizacji umowy zawartej przez Pana/ią umowy z Kylos. Szczegóły w takim przypadku określa regulamin danej usługi i informacje udzielane w trakcie procesu zamawiania danej usługi.

Wycofanie zgód może nastąpić m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail, a także inny sposób, czytelnie ujawniający wolę osoby udzielającej zgody.