Moving Menu

Imunify360 ochroni twoje web serwery

Imunify360 to kompleksowe i zautomatyzowane narzędzie, które zabezpieczy Twój VPS oraz serwer dedykowany przed zagrożeniami związanymi z naruszeniem bezpieczeństwa (w tym atakom typu DoS oraz brute force).

Certyfikaty SSL
Licencja
miesięczna od
24
60
zł brutto

Czym jest Immunify360?

imunify360 logo Imunify360 to zaawansowane rozwiązanie, zapewniające bezpieczeństwo serwerów WWW opartych o system operacyjny Linux. Wykorzystuje ono sztuczną inteligencję, która nieustannie zbiera i przetwarza informacje o nowych atakach, używając danych zebranych z serwerów z całego świata. Imunify360 analizuje ruch przychodzący, rozumie zagrożenia dla bezpieczeństwa i używa sztucznej inteligencji do dynamicznego uaktualniania ustawień, zapobiegając złośliwym atakom na Twoją infrastrukturę.

Zalety Imunify360:

  • imunify360 iconDashboard Imunify360 jest dostępny bezpośrednio z panelu administracyjnego cPanel lub DirectAdmin. Daje to możliwość szybkiego sprawdzenia ogólnego stanu serwera oraz zarządzania wszystkimi aspektami jego bezpieczeństwa.
  • imunify360 iconZaawansowana ochrona firewall, która wykorzystuje odporność stadną (ang. herd immunity) i sztuczną inteligencję, aby wykryć najnowsze zagrożenia. Imunify360 ochroni Cię przed atakami typu brute force, DoS oraz skanom portów.
  • imunify360 iconSystemy IDS i IPS, wykrywają intruzów i chronią przed atakami z ich strony. IPS posiada zestaw polityk, które szybko zablokują ataki. IDS monitoruje logi serwera i blokuje te, które wykazują cechy złośliwego oprogramowania.
  • imunify360 iconImunify360 automatycznie skanuje system plików w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania. W przypadku ewentualnej infekcji ma możliwość przywrócenia danych do ostatniej niezainfekowanej wersji. Ponadto już wkrótce, będzie miał możliwość wykrywania nieaktualnego oprogramowania i automatycznego wykonywania aktualizacji.
  • imunify360 iconW ramach usługi Kernelcare, która jest dołączona do licencji Imunify360, kernel systemu jest automatycznie aktualizowany. Co ważne, aktualizacja ta przebiega bez konieczności uciążliwego restartu serwera, a proces ten nie ma negatywnego wpływu na jego wydajność.
  • imunify360 iconImunify360 pozwala na wykorzystanie również tych wersji PHP, które nie są już komercyjnie wspierane. Dzięki regularnie wydawanym łatkom bezpieczeństwa można czuć się bezpiecznie, bez konieczności dostosowywania swojej aplikacji do najnowszego wydania PHP.
  • imunify360 iconImunify360 analizuje czy Twoja strona nie została zablokowana lub dodana do "czarnej listy" przez np. Google. Jeśli tak się stanie, poinformuje Cię o tym. Brak reakcji na taką sytuację, może być katastrofalny w skutkach i doprowadzić do usunięcia strony z wyników wyszukiwania.

Jak zamówić Imunify360:

  • step AWybierz usługę
  • step BW trakcie konfiguracji wybierz licencję Imunify360
  • step CGotowe!

Jeśli masz już u nas serwer dedykowany albo VPS, licencję na Imunify360 możesz zamówić przez Panel Klienta Kylos

Masz pytanie dotyczące Imunify360 w Kylos?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące usługi Imunify360 w Kylos.pl - wypełnij poniższy formularz. Na każde pytanie odpowiadamy bardzo szybko! Odpowiedź prześlemy w ciągu 20 minut.

Administratorem danych jest Kylos sp. z o.o., ul. Wróblewskiego 18, 93-578 Łódź. Kliknij by uzyskać dodatkowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych i Twoich uprawnieniach.

Podanie danych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest udzielona zgoda. Niepodanie danych uniemożliwi Kylos realizację działań opisanych w treści ww. zgód. Dane przetwarzane będą w celu określonym w treści zgody, w tym w szczególności w celu marketingowym. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą uzyskane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia udzielonej zgody lub podjęcia innych działań opisanych poniżej skutkujących niemożnością korzystania z danych. Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Ma Pan/i również prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania,prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO. Wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Kylos znajdują się na stronie https://www.kylos.pl/polityka-prywatnosci/

Regulamin usług świadczonych przez Kylos mogą zawierać również inne podstawy, zakresy i cele przetwarzania Pana/i danych (np. prawo do ich przetwarzania w celu realizacji umowy zawartej przez Pana/ią umowy z Kylos. Szczegóły w takim przypadku określa regulamin danej usługi i informacje udzielane w trakcie procesu zamawiania danej usługi.

Wycofanie zgód może nastąpić m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail, a także inny sposób, czytelnie ujawniający wolę osoby udzielającej zgody.