Moving Menu

Cloudlinux w Kylos

Jeśli posiadasz serwer, z którego korzysta więcej użytkowników lub aplikacji, warto zadbać o jego stabilność i bezpieczeństwo. Cloudlinux pozwoli Ci na przejęcie kontroli nad jego zasobami i zapewni ich optymalne wykorzystanie.

Certyfikaty SSL
Licencja
miesięczna
60
27
zł brutto

Co to jest Cloudlinux?

cloudlinux logo To wspierany komercyjnie system operacyjny oparty o Linux. Został zoptymalizowany dla firm, które posiadają wiele kont użytkowników w ramach jednego serwera. Jeśli więc jesteś np. firmą zarządzającą witrynami w imieniu Klientów, to przedstawione rozwiązanie jest idealne dla Ciebie.
Cloudlinux oparty jest o dystrybucję Redhat, dlatego zarządzanie nim nie będzie niczym nowym dla administratorów. Cloudlinux został zaprojektowany, aby usprawnić stabilność, poprawić bezpieczeństwo oraz zwiększyć zyskowność z wynajmu serwerów. Dodatkowo, pozwala na korzystanie ze starszych wersji PHP, jednocześnie nie wymuszając uciążliwego przepisywania aplikacji.
Czemu warto wybrać Cloudlinux? Statystycznie jego użytkownicy odnotowują trzykrotny spadek restartów systemu, sześciokrotny spadek zawieszeń kont Klientów oraz co najmniej pięcioprocentowy spadek rezygnacji Klientów z usługi. Firma Kylos posiada status partnera Cloudlinux.
Nie czekaj. Wybierz Cloudlinux już dziś.

Jego zalety to:

 • cloudlinux iconStabilność Najczęstszą przyczyną przeciążeń serwerów hostingowych są pojedyncze konta odnotowujące duży i niespodziewany skok wykorzystania zasobów. Prowadzi to do spowolnienia serwera, które jest odczuwalne dla jego pozostałych użytkowników. Dzięki możliwości ograniczenia zasobów, które może wykorzystać każdy użytkownik, serwer jest o wiele bardziej stabilny.
 • cloudlinux iconZwiększone bezpieczeństwo Dzięki technologii CageFS, Cloudlinux może oddzielić od siebie poszczególnych użytkowników, uniemożliwiając im widzenie siebie nawzajem oraz wyświetlanie poufnych informacji. Zapobiega to wielu atakom w tym np: eskalacji uprawnień czy też niekontrolowanym wyciekom informacji.
 • cloudlinux iconWydajność Funkcje monitorowania i przechowywania danych o skokach obciążenia, pozwalają ograniczyć do minimum niewykorzystane zasoby serwera. Umożliwia to umieszczenie większej ilości kont w ramach jednego serwera, tym samym zwiększając jego zyskowność.
 • cloudlinux iconWspiera starsze wersje PHP Twoi Klienci nie muszą już przystosowywać aplikacji, za kazdym razem gdy wychodzi nowa wersja PHP. Cloudlinux pozwoli im korzystać ze starszych wersji, bez konieczności rezygnacji z bezpieczeństwa, które niosą ze soba nowe wydania. System wspiera i łata nawet te wersje, które nie są już rozwijane przez społeczność PHP.net.

Jak zamówić CloudLinux:

 • step AWybierz usługę
 • step BW trakcie konfiguracji wybierz licencję Cloudlinux
 • step CGotowe!

Jeśli masz już u nas serwer dedykowany albo VPS, licencję na Cloudlinux możesz zamówić przez Panel Klienta Kylos

Kiedy potrzebujesz Cloudlinux:

 • Jeśli masz na serwerze kilka aplikacji i chcesz je od siebie oddzielić (pod względem użycia zasobów)
 • Jeśli Twoja aplikacja działa na starszej wersji PHP (np. 5.2)
 • Jeśli nie chcesz, żeby użytkownicy jednej aplikacji mieli dostęp do danych innej aplikacji/innego użytkownika
 • Jeśli masz problem ze stabilnością serwera związaną z przeciążeniem, wynikającym ze zbyt dużego użycia zasobów, przez pojedyncze aplikacje lub użytkowników
user icon

Masz pytanie dotyczące CloudLinux w Kylos?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące usługi CloudLinux w Kylos.pl - wypełnij poniższy formularz. Na każde pytanie odpowiadamy bardzo szybko! Odpowiedź prześlemy w ciągu 20 minut.

Administratorem danych jest Kylos sp. z o.o., ul. Wróblewskiego 18, 93-578 Łódź. Kliknij by uzyskać dodatkowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych i Twoich uprawnieniach.

Podanie danych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest udzielona zgoda. Niepodanie danych uniemożliwi Kylos realizację działań opisanych w treści ww. zgód. Dane przetwarzane będą w celu określonym w treści zgody, w tym w szczególności w celu marketingowym. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą uzyskane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia udzielonej zgody lub podjęcia innych działań opisanych poniżej skutkujących niemożnością korzystania z danych. Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Ma Pan/i również prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania,prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO. Wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Kylos znajdują się na stronie https://www.kylos.pl/polityka-prywatnosci/

Regulamin usług świadczonych przez Kylos mogą zawierać również inne podstawy, zakresy i cele przetwarzania Pana/i danych (np. prawo do ich przetwarzania w celu realizacji umowy zawartej przez Pana/ią umowy z Kylos. Szczegóły w takim przypadku określa regulamin danej usługi i informacje udzielane w trakcie procesu zamawiania danej usługi.

Wycofanie zgód może nastąpić m.in. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail, a także inny sposób, czytelnie ujawniający wolę osoby udzielającej zgody.